jogtanácsos

  • Magyar országos Közjegyzői Kamara
  • Munkavégzés helye:
    Budapest VIII.
  • Jelentkezési határidő:
    2021. október 25.

Feladatok:

A Kamara kintlévőségeinek behajtásával kapcsolatos jogi szakmai tevékenység ellátása önálló felelősséggel, a csoportvezető szakmai felügyelete mellett

Szükséges személyes készségek:

  • Munkája során megoldásközpontúan és folyamatorientáltan gondolkodik
  • Megbízható, precíz, felelősséget vállal a munkájáért
  • Csapatjátékos, nyitott, együttműködő személyiség, de képes az önálló munkavégzésre
  • Magas fokú monotonitástűrés jellemzi

Szakmai elvárások:

  • Teljes jogi szakvizsga
  • Szakirányú felsőfokú jogi egyetemi végzettség
  • Polgári anyagi és eljárásjog – különös tekintettel a végrehajtási jogra – ismerete
  • Jogtár, E-szignó felhasználói szintű ismerete
  • Microsoft Word és Excel középszintű ismerete

Előny:

  • Hasonló területen szerzett 1 év releváns tapasztalat
  • Kintlévőségek behajtásával kapcsolatos jogi tapasztalat
  • Fizetési Meghagyásos Eljárásban szerzett tapasztalat

Amit kínálunk:

  • Modern, elegáns, innovatív munkakörnyezet
  • Munkavégzési lehetőség egy fiatalos, családias csapatban
  • Hosszútávú elköteleződési lehetőség
  • Határozatlan munkaszerződés

Munkaidő: 8 óra, teljes munkaidő