Ügyvédjelölt

Belvárosi ügyvédi iroda agilis és a szakma iránt érdeklődő ügyvédjelölt munkatársat keres csapatának bővítésére.

Feladatok:

• Szerződések és egyéb okiratok előkészítése, szerkesztése, véleményezése

• Ügyvédek munkájának támogatása

• Bíróság,- és hatóságok előtti jogi képviselet ellátása

• Kapcsolattartás, egyeztetés az Iroda Ügyfeleivel

• Elektronikus cég,- és változásbejegyzési eljárások előkészítése

• Jogi kutatómunka, jogi állásfoglalások készítése

Elvárások:

• Minimum középfokú angol aktív nyelvtudás mind szóban, mind pedig írásban

• Önálló, precíz munkavégzésre való képesség szakmai felügyelet mellett

Előnyt jelent:

• Ügyvédi irodában szerzett legalább 1 éves ügyvédjelölti szakmai tapasztalat az iroda profiljába tartozó jogterületeken

Amit kínálunk:

• Változatos feladatok, támogató, jelentős szakmai tapasztalattal rendelkező kollégák felügyelete mellett

• Folyamatos szakmai fejlődés

• Lehetőség szakvizsga után ügyvédként a csapatban dolgozni

• Színvonalas belvárosi ügyvédi irodai környezet

Munkavégzés helye: Budapest, V. kerület

Munkaidő: Főállás

Fizetés: Megegyezés szerint

Jelentkezés módja: Fényképes szakmai önéletrajzzal, az iroda@drmb.hu e-mail címre.