ügyvédjelölt

  • Rátky és Társa Ügyvédi Iroda
  • Munkavégzés helye:
    Budapest
  • Jelentkezési határidő:
    2021. október 30.

A Rátky és Társa Ügyvédi Iroda ügyvédjelöltet keres. Az energetikai jogi tanácsadás területén meghatározó szereplővé vált irodánk versenyképes juttatást, kiemelt jelentőségű iparági projektekhez való hozzáférést és széleskörű polgárjogi tapasztalatszerzési lehetőséget kínál egy jó csapatban.

Feladatok:

–Szerződések és egyéb okiratok előkészítése, szerkesztése, véleményezése

–Közreműködés bírósági peres és nemperes eljárásokban, beadványok szerkesztése

–Jogi kutatómunka és állásfoglalások elkészítése

–Kapcsolattartás ügyfelekkel

–Elektronikus cég-és változás bejelentő kérelmek, nyomtatványok kitöltése

–Bírósági tárgyalásokon való részvétel

Elvárások:

–angol nyelvtudás (további nyelv előny)

–megbízhatóság

–precizitás

–terhelhetőség

–magabiztos számítógépes ismeretek

–konstruktív csapatmunka

Előnyt jelent:

–más nagy irodában szerzett ügyvédjelölti tapasztalat

–bármilyen energetikai vagy egyéb speciális területen szerzett tapasztalat

Amit kínálunk:

–széleskörű tapasztalatszerzés és reputáció-építés az energetikai tanácsadói piacon meghatározó szereplővé vált irodánkban

–versenyképes feltételek

–nagyfokú önállóság

–az energiaszektor kiemelt jelentőségű ügyeiben és projektjeiben való részvétel

Fényképes Önéletrajzokat az alábbi email címre várjuk

dora.klinger@klingernet.hu