Ügyvédjelölt

  • Szkalka Ügyvédi Iroda
  • Munkavégzés helye:
    Budapest
  • Jelentkezési határidő:
    2021. december 18.

Szkalka Ügyvédi Iroda

Pályázatot hirdet az alábbi állás betöltésére: Ügyvédjelölt

Elsősorban polgári joggal foglalkozó belvárosi ügyvédi iroda, precíz ügyvédjelölt munkatársat keres hosszú távra.

Főbb feladatok, munkák:

• az irodavezető ügyvéd munkájának támogatása

• okiratok, beadványok szerkesztése

• kapcsolattartás az ügyfelekkel, bírósággal és más hatóságokkal

• saját autonómia az ügyfelekkel való kapcsolattartásban

• önálló munkavégzés és feladatmegoldás

• közreműködés peres- és nemperes eljárásokban

• bíróságok, hatóságok előtti képviselet

• jogszabály változások és bírósági gyakorlat feldolgozása

Az álláshoz tartozó elvárások:

• jogi egyetemi végzettség

• középfokú angol nyelvtudás írásban és szóban

• jó kommunikációs és problémamegoldó képesség

• precíz, pontos munkavégzés

• kreatív, problémamegoldó gondolkodásmód

• önálló, felelősségteljes munkavégzés

• elhivatottság az ügyvédi munka iránt

• tapasztalat : min. fél év (ügyvédjelöltként)

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

• B kategóriás jogosítvány

Amit kínálunk:

• hosszú távú karrierlehetőség, biztos háttér

• igényes munkakörnyezet

• szakmai fejlődés

• változatos munkavégzési feladatok

• versenyképes jövedelem

A fényképes önéletrajzokat magyar nyelven, nettó bérigény megjelölésével a megadott címre várjuk.

Jelentkezés: budapestugyvediiroda.allas@gmail.com