ügyvédjelölt

  • Tiber Ügyvédi Iroda
  • Munkavégzés helye:
    Budapest
  • Jelentkezési határidő:
    2021. október 28.

Központi elhelyezkedésű budai ügyvédi irodánk munkatársat keres ügyvédjelölti pozíció betöltésére, barátságos munkakörnyezetben, széleskörű fejlődési lehetőséggel.

Irodánk elsősorban polgári jogi, cégjogi, családjogi, munkajogi területen dolgozik.

A munkakör az alábbi feladatokat foglalja magában:
  • szerződések, peres és nemperes beadványok szerkesztése, jogi vélemények elkészítése,
  •  társasági jogi iratok szerkesztése, cégeljárási feladatok,
  • követeléskezeléssel kapcsolatos feladatok ellátása,
  • jogszabálykutatás, nemzeti és uniós védjegykutatás,
  • jogi képviselet ellátása polgári peres és nemperes eljárásokban,
  • hatóságokkal, ügyfelekkel való kapcsolattartás,
  • kapcsolódó adminisztratív feladatok ellátása.

  • A pozíció betöltéséhez elvárás a legalább középfokú, tárgyalóképes szintű angol nyelvtudás, és előnyt jelent legfeljebb egy évi, hasonló területen szerzett munkatapasztalat, valamint az orosz és/vagy német nyelvtudás.

A jelentkezéseket a tiber.peter@jogikultura.hu és a nagy.patricia@jogikultura.hu e-mail címekre várjuk 2021. 10. 15.
napjáig, fényképes önéletrajz és motivációs levél megküldése mellett.