Önálló Bírósági Végrehajtó-helyettes, Végrehajtó-jelölt

  • Végrehajtói Iroda
  • Munkavégzés helye:
    Veszprém
  • Jelentkezési határidő:
    2021. szeptember 30.

Pozíció: Önálló Bírósági Végrehajtó-helyettes, Végrehajtó-jelölt

Munkavégzés helye: Veszprém

Munkaidő: főállás vagy részmunkaidő

Jelentkezés: Az fényképes önéletrajzokat  bérigény megjelölésével a  A veszpremvhiroda@gmail.com címre várjuk!

Fizetés: megegyezés szerint

Végrehajtói Irodánk keres:

  • Végrehajtó-helyettest, aki rendelkezik jogi diplomával (vagy ez folyamatban van), illetve önálló bírósági végrehajtói szakvizsgával, tapasztalattal.
  • Végrehajtó-jelöltet, aki jogi diplomával rendelkezik.
  • Friss diplomás jogászt, akit érdekel a végrehajtási jogterület.

Feladatok:

  • önálló bírósági végrehajtói irodában a fenti pozíciók betöltésével kapcsolatos jogi és pénzügyi feladatok.

Elvárás:

  • precíz, megbízható munkavégzés,

Előnyt jelent:

  • aki rendelkezik végrehajtói irodában szerzett tapasztalattal, EVÜR (egységes végrehajtói ügyviteli rendszer ismerete – különös tekintettel annak pénzügyi részére-) VIEKR rendszer (végrehajtási iratok elektronikus kézbesítési rendszere) ismerete,
  • felosztási tervek készítésében, ill. helyszíni vh-i eljárás foganatosításban szerzett tapasztalat.

Amit kínálunk:

  •  jó hangulatú munkakörnyezet,
  •  változatos jogi feladatok,
  •  rugalmas munkavégzési lehetőség,
  • versenyképes, teljesítményalapú fizetés,
  •  esetleges, részbeni home-office munkavégzési lehetőség.

Jelentkezés: A fényképes önéletrajzokat  bérigény megjelölésével a  A veszpremvhiroda@gmail.com  címre várjuk!