Ügyvédjelölt

Join White Summers Budapest Office as a junior associate!

A White Summers Caffee & James, LLP szilícium-völgyi ügyvédi iroda budapesti irodájába ügyvédjelölteket keres 2022 augusztusi munkakezdéssel!

A White Summers LLP központja az USA nyugati partján, Silicon Valley-ban található, további irodáink vannak San Francisco-ban, New York-ban, Portland-ben és Budapesten. A budapesti irodánk elsősorban M&A tranzakciókkal, kockázati tőkebefektetésekkel, valamint bank és finanszírozási tranzakciókkal foglalkozik, ennek keretében nyújt hazai és külföldi társaságoknak, tőkealapoknak és pénzügyi intézeteknek jogi tanácsadást.

Szeretnél nem hagyományos jogi feladatokkal foglalkozni egy kreatív csapatban, ahol tényleg kíváncsiak a véleményedre? Esetleg nem félsz a kihívásoktól és kipróbálnád magadat ismeretlen jogterületeken is? Szívesen megismernéd, hogy egy adott jogi kérdést hogyan szabályoznak a külföldi jogrendszerek? Kíváncsi vagy az új jogi trendekre a Szilícium-völgyből? Ha a fentiekre a válaszod igen, akkor küldd el nekünk az angol és magyar nyelvű önéletrajzodat az alábbi e-mail címre.

Feladatok:

  • Ügyvédek napi munkájának segítése;
  • Ügyfelekkel történő kapcsolattartás;
  • Okiratok szerkesztése;
  • Hazai, illetve határokon átnyúló tranzakciós munkában való részvétel;
  • Kutatás, elemzés;
  • Jogi szakvélemények elkészítése;
  • Ügyintézési feladatok.

Elvárások:

  • Ügyvédjelölti elvárás: 0-2 éves szakmai tapasztalat;
  • Polgári és gazdasági jog kiemelkedő ismerete;
  • Nyitottság az új jogterületek felé (pl. pénzügyi szabályozás, infokommunikációs jog, adatvédelem);
  • Magas szintű angol nyelvtudás szóban és írásban;
  • Kreatív gondolkodás, kiváló kommunikációs készség, önálló munkavégzés;
  • Magabiztos számítógépes ismeretek (MS Office);
  • Elkötelezettség az ügyvédi szakma iránt;
  • Megbízhatóság.

Előnyt jelent:

  • Külföldön szerzett tapasztalat;
  • Nemzetközi ügyvédi irodánál szerzett tapasztalat;
  • Német nyelv alapos ismerete;
  • Tranzakciós, M&A, bankjogi és pénzügyi jogi ismeretek.

Amit kínálunk:

  • Különleges nemzetközi Szilícium-völgyi háttér;
  • Hazai és külföldi kockázati tőke trendek megismerése;
  • Folyamatos fejlődés és tanulás lehetősége;
  • Hossztávú karrier-perspektíva;
  • Ügyfélközpontú munkavégzés;
  • Modern fiatalos munkakörnyezet;
  • Kitűnő csapatszellem;
  • Publikálási lehetőség;
  • Rendszeres csapatépítő training-ek;
  • Mentori rendszer;
  • Versenyképes fizetés.

Munkavégzés helye:

  • Budapest XII. kerület

Bérezés:

  • Megegyezés szerint

Kapcsolat: Szabó Laura

Weboldal: https://www.white-summers.com/

E-mail: budapestsupport@white-summers.com

Telefon: (+36) 1 782 3424

Jelentkezési határidő: 2022. július 22.

Jelentkezés: budapestsupport@white-summers.com