Kizáró ok a betegállomány?


the big cat # 2004.12.22. 07:21

Amennyiben ezeket teljesítményhez kapcsolódóan adják bármilyen távoli kapcsolttal is, akkor kizáró ok lehet. Ha volna korrekt írott szabályzat, akkor természetesen az lenne irányadó, ha nincs akkor nehéz megmondani. Mindenesetre, az iylesmit általában a teljesítmény jutalmazására szokták adni, még akkor is ha ezt differenciálás nélkül adják, és azoknak, akik a telejsítmény létrehozásában részt vettek, akár kollektíve is.

A diszkriminációs klauzulára a bíróság előtt nagyon nehéz hivatkozni, rendkívül bonyolult a bizonyítás.

John # 2004.12.22. 06:23

Ebben az évben cca. 10 hónapot betegállományban töltöttem.Jelenleg is táppénzen vagyok.(Infarktus,szívműtét) Ez kizáró ok-e ahhoz hogy én is részesüljek azokból a juttatásokból, melyet részlegünk minden dolgozója megkapott? (13 havi fizetés; tárgyi jutalmazás) Tudom hogy mindez csak adható és nem kötelező adni, de ez íly módon nem diszkriminatív? Köszi a választ előre is, és Mindenkinek aki ebben a fórumban segítségséget nyújt és próbál tájékozatlanságunkon segíteni: Boldog Karácsonyt
John