Felmondás


Banyamancs # 2005.01.05. 18:39

Sziasztok!

Ezzel kapcsolatban tennék egy kis pontosítást: a határozott időtartamú szerződést is megszüntetheti a munkáltató közös megegyezésen és rendkívüli felmondáson kívül is, azonban ilyen esetben a munkavállalót egyévi, ha a határozott időből még hátralévő idő ennél kevesebb, a hátralévő időre jutó átlagkeresete illeti meg. Szóval Mónika: jogos a kérdés: mit írattak alá Veled?

the big cat # 2005.01.03. 13:06

A munkáltatód természetesen nem járt el jogosan, a határozott idejű munakszerződést nem lehet rendes felmondással felmondani. Viszont gyanítom, hogy veled nem felmondást írattak alá, hanem egy közös megyezést, amiben megszüntetitek a már aláírt szerződést a követekző évre.

Ha viszont felmondást íratott alá veled, és ráadásul azt, hogy ő mond fel, akkor az semmis.

A kérdés az mit írtál alá?

csabi65 # 2005.01.02. 16:32

A helyzet a következő: Határozott idejű szerződésem van, ami december 31.-ével lejárt. 2004 dec. 14.-én megkaptam a következő szerződést, amely 2005 január 1-től 2005 dec. 31. ig szól. December 27.-én táppénzre kerültem a gyermekemmel, és közben kiderült, hogy terhes vagyok, amely miatt dec. 31.-étől táppénzre vettek. December 30.-án behívattak, hogy írjam alá a felmondásom, mivel nem tartanak igényt a munkámra a következő évben. Kérdésem az, hogy jogosan járt el a munkáltató, amikor elküldött? valószínű azért, mert megtudta, hogy terhes vagyok, mivel két héttel előtte még újabb egy évre akart szerződtetni.
A segítséget előre is köszönöm!
Üdv. Mónika