lopás tettenérés nélkül


kovacsz # 2010.11.19. 19:27

Ha megvan a gép gyári száma elrendelik a körözését.
Több mint semmi.

vona100 # 2010.11.19. 15:18

Besétálsz a rendőrségre, várakozol pár óra hosszát, teszel egy feljelentést ismeretlen tettes ellen, majd pár hét múlva kapsz egy megszüntető határozatot, hogy a nyomozást megszüntetik ismeretlen tettes ellen, mivel a nyomozás során az elkövető kiléte nem nyert megállapítást!

ObudaFan # 2010.11.15. 18:36

Ismeretlen tettes ellen tudsz feljelentést tenni, és utána bízni a jó szerencsében.

csabiota # 2010.11.15. 17:43

Abban szeretnék segítséget kérni, hogy minap nyoma veszett a kb 25.000 Ft értékű fényképezőgépemnek. Az egyik lakótársammal (aki pszichiátriai kezelésre is jár) mostanában rossz a viszonyom és már előtte is történtek kisebb lopások az albérletünkben, amit követően néha előkerültek a dolgok az ó holmijai között. Ez a fényképezőgép viszont értéke miatt más kategória. A lopást rábizonyítani nem tudom, mert a hétvégét másnál töltöttem, pénteken még megvolt a fényképező, vasárnapra hűlt helye lett. A sztorihoz még annyit, hogy én H-P-ig vagyok az albérletben, ő pedig P-V-ig. A beszéljük meg dolog több, mint valószínű hogy nem fog eredményre vezetni, ezért kérdem, hogy milyen lépéseket tudok tenni ez ügyben, ha van erre egyáltalán mód.

Köszönöm a választ!