Videófelvétel mint bizonyíték


pappcs # 2012.08.06. 14:00

"Mondjuk akiről a felvétel készült pofán vágja a készítőt nyilvános helyen és jól összeverekednek." Igen, így lesz belőle.

Dr.Attika # 2012.08.06. 12:59

Mondjuk akiről a felvétel készült pofán vágja a készítőt nyilvános helyen és jól összeverekednek.

Sherlock # 2012.08.06. 12:36

engem nagyon érdekelne, hogy hogy lesz egy felvételből garázdaság

pappcs # 2012.08.06. 12:15

El szokták fogadni. Ha meg két felvétel is van, pl. egy térfigyelő kamera, vagy valami áruház, vagy más intézmény kamerája+ a felfenető felvételén is ugyanaz van rajta, akkor főleg bizonyíték. Jobb ha letisztáznátok egymás közt, mert egy felvételből még bármit kihozhatnak, gondolom nem baráti csevejről készült a felvétel... minimum becsületsértés, de lehet akár garázdaság is belőle, így látatlanban is ezt tudom mondani.

Dr.Attika # 2012.08.06. 10:12

Nem az a lényeg,hogy a megvádolt mit mond a videó felvételről, hanem az, hogy a bíró hogyan értékeli azt. Lsd. Győzike adócsalásos ügye.

Kovács_Béla_Sándor # 2012.08.05. 19:07

Bármi lehet bizonyíték.

Véleményem # 2012.08.05. 18:15

Elég pontatlan a felvetés. Kérdés, hogy hol, mikor, milyen esetben, milyen eljárás során stb...
Ez a témakör messze nem büntetőjog!

mr o # 2012.08.05. 17:31

Tiszteletem!

(Csak régi forum topicokat leltem a témában...)

Segitségüket kérném.Társaságban kiseb vita alakúlt ki,hogy a videófelvétel lehet-e bizonyíték.Volt aki azt állította,hogy nem mert akit mondjuk megvádólnak az mondhatja,hogy a felvételen nem is ő van ect...

Keresgéltem a neten ,de nem lelte pontos leírást.

Köszönöm!