Hamis Vád


végrehajtó1 # 2013.02.13. 12:31

Dani22

Ha az orrod eltört akkor minimum súlyos testisértés miatt indult eljárás.Ebben a szakban még nincs vádolva senki sem.Max. gyanúsításról beszélhetünk.

viszont a folytogatos ma irt nekem egy levelet

ennek semmi értelme.Fogalmazz érthetően

nem jelentem meg ejtették a vádat elenne és köteleznek megfizetni az utiköltségét.

hülyeség.Ha így lenne akkor kaptál volna a nyomozás megszüntetéséről határozatot.

Mivel neked 8 napon túl gyógyuló sérüléseid keletkeztek ezért nem fogják megszüntetni,mert ezt valaki okozta neked.És ezt ki kell(fogják) nyomozni.

Agent Cooper # 2013.02.13. 12:00

Kedves Dani22!

Mindenképpen vegye fel a kapcsolatot az ügyben eljáró nyomozóhatósággal, az ügy előadója érdemben tud Önnek segíteni. (Mi például azt nem tudjuk megmondani, hogy küldtek-e Önnek idézést vagy sem.)
Amennyiben lehetősége van rá, javaslom, hogy keressen jogi képviselőt sértetti jogainak képviseletére, így minimalizálhatja annak az esélyét, hogy olyan hibát kövessen el, amelyből később baja lehet. (Sajnos alap fogalmakkal nincs tisztában, és a fórumon nem alkalmas arra, hogy ilyen mélységekben ki lehessen vesézni egy ügyet.)

Üdv: A. Cooper


védelem és sértetti képviselet
e-mail: bartas@bartinfo.hu
http://frzs.hu/hir.php?…

Dani22 # 2013.02.12. 16:06

Tisztelt fórumozók.az a problémám van hogy szilveszterkor történt hogy lementem szórakozni egy polgárdi neveztü városba.régebben laktam ott igy ismertem pár embert.ott összefutottam egy régi ismerőssel akivel volt már konfliktusom mellesleg az ő mostani barátnője az én volt bartnőm és ez miatt alakult ki köztünk feszültség.majd ott a discoba az én barátnöm meg az ő barátnöje "összeugrottak" ám mikor én leszedtem róla az én barátnőmet kijött és nem kérdezett csak erőteljesen megütött.fel is szakadt a szemöldököm ja és a nyakam is elkapta és folyogattot.mikor ez elült egy kicsit jött egy másik ember oda azzal hogy én miért bántottam a fiát,és lefelejt ösze estem el is törött az orrom.mint kiderült az ő 13 éves fia az elötte lévő verekedésbe oda került valahogy és akaratlanul ahogy kapáloztam eltaláltam és igy lett szolva az édeaspjának.másnap elmentem orvoshoz aki hivatalból beszolt igy be mentem feljelentést tenni mind 2 személy ellen.viszont a folytogatos ma irt nekem egy levelet hogy köszöni szépen h nem jelentem meg a szembesítésen de én semmiféle levelet nem kaptam se nem hivtak fel hogy meg kéne jelennem.ő tagadja egyébként a vádakat és nekem most azt mondta h nem jelentem meg ejtették a vádat elenne és köteleznek megfizetni az utiköltségét.és visszajelent hamis váddal,pedig ténylegesen bántalmazott.igaz az h ilyenkor ejtik a vádat?és ha viszajelent hamis váddal az mennyire veszélyes rám nézve?persze ő is tudja hogy bűnös.