Tárgyalás


monalisa1 # 2013.06.20. 10:43

pamutmaci

Nem csak a te lányod váltott ott ruhát hanem a többi kislány is, ellenben rajtad kívül vélhetően egyetlen anyuka sem méltatlankodott a történtek miatt. Sőt hogy tudjad: a fiuk is tudnak ám szemérmesek lenni...

Szerintem volt egy jó vihogás-nevetés, és a fotózás után mindenki napirendre tért a történtek felett. (Ja, kivéve a te lányod...)

És ne feledd: az osztályban volt tanári felügyelet.

Az külön lapra tartozik ha nem volt megrendelve az albumos fotózás akkor nem kötelező azt megvenni, bár x évek múltával hiányolni fogja az osztálytablót lányod...

Sherlock # 2013.06.20. 09:23

Akkor nem csoda, hogy ennyire megsértődtél a fotózáson.

pamutmaci # 2013.06.20. 09:09

"groszfater"

Úgy teszel mintha ott lettél volna és tudnád mi, hogy történt! Az én gyerekemet én ismerem és ha veszett vagyok azért, hogy megvédem, akkor veszett vagyok, mer egy anyának ez a dolga!!! Ha Te meg nem így véded a gyereked az minősítsen Téged, s veled a beszélgetést le is zárom azzal, hogy nem sértődök meg a kirohanásodon... mert mint tudjuk a sértődés mértéke fordítottan arányos az intelligencia mértékével!!

pamutmaci # 2013.06.20. 08:48

"wers"
a lányom a saját ruhájában lett volna!!!! De a fotózó anyukának nem tetszett!!! egy gyerekét választotta ki és minden gyerekre azt adták rá!!!

groszfater@gmail.com # 2013.06.20. 08:19

Szerinted?
szerintem, Te egy "veszett" anyuka vagy ! A gyereked csak miattad érzi megalázónak a történteket és igyekszel is belevésni a lelkébe...
Van lányom is és fiú is összesen négy,
ezért volt-van részem fotózásban.

wers # 2013.06.20. 08:16

pedig sok év múlva milyen szép emlék lehetne az alsós évekről, főként a saját szép kis ruhájában

pamutmaci # 2013.06.20. 08:15

hja... meg az egy hét amíg a fertőzés miatt amit kapott antibiotikumot szedett én meg nem dolgoztam... meg az orvosi vizsgálatok hada... de mit is tudsz Te míg nem vagy benne...

pamutmaci # 2013.06.20. 08:13

Meg mondjuk a gyerekem lelke... akit megaláztak!! De látom Neked nem lányod van!!

pamutmaci # 2013.06.20. 08:11

Mondjuk megjelent a gyerekem képe egy kb. 1 cm vastag albumban amit a fotózó anyuka pénzért árul!! Szerinted?

groszfater@gmail.com # 2013.06.20. 07:32

Huuu-Te ez fantasztikus, meglátod tódulni fognak az ügyvédek ezért a fantasztikus lehetőségért..
Tulajdonképpen menyi-is a tényleges károd ?

pamutmaci # 2013.06.20. 07:22

Ügyvédi sikerdíj=100%
100% "SIKERDÍJKÉNT"!!!
Kártérítési perben (Ptk. 80. §) ügyvédet keresek, aki sikerre viszi az ügyet!
Pertárgya dióhéjban:Iskolában szülő,tanári asszisztálással engedélyem nélkül egyéni képeket készített a lányomról. 11 éves lányt az osztály előtt levetkőztette (12 fiúk van az osztályban), más gyerekeken már volt ruhadarabot adott rá, a fotókat nem láthattam, pontos felhasználási módról, célról megbízható információ nincs. A fotós és tanár írásban elismerte a fotózás vetkőztetés, öltöztetés tényét. Másik szülő is van akinek a gyermeke ekcémás lett az sokakon járt ruhadarabtól.
Magabiztos, céltudatos ügyvédet keresek! Munkadíja a kipréselt kártérítési összeg 100%-a!

kemping # 2013.06.19. 22:03

Hello!
Az lenne a kérdésem,hogyha a folyamatban lévő bírósági ügyemhez egy újabb vádlotatt csatolnak,és már nekem megvolt a tanuk meghalgatása,akkor csak felolvassák az új vádlottnak a tanúvallomásokat,vagy újra meghalgatják őket?
Vagy ha kérdezni akar a tanúktól akkor muszály a bíróságnak újra megídézni őket?

Agent Cooper # 2013.05.15. 07:42

Kedves Kriszti72!

(2) A sértett jogosult arra, hogy

  1. - ha e törvény másképp nem rendelkezik - az eljárási cselekményeknél jelen legyen, az eljárás őt érintő irataiba betekintsen,
  2. az eljárás bármely szakaszában indítványokat és észrevételeket tegyen,
  3. a büntetőeljárási jogairól és kötelességeiről a bíróságtól, az ügyésztől és a nyomozó hatóságtól felvilágosítást kapjon,
  4. e törvényben meghatározott esetekben jogorvoslattal éljen.

Nyugodtan kérdezhet a bírótól, ha valamit nem ért.

Üdv: Agent Cooper


védelem és sértetti képviselet
e-mail: bartas@bartinfo.hu
http://frzs.hu/hir.php?…

Kriszti72 # 2013.05.15. 04:20

Kedves Óbudafan!

Nekem még soha nem volt ilyen ügyem és nem tudom, hogy én mit tanú és sértett is egyben, ügyvédi segítség nélkül mihez van jogom. Miket mondhatok mit kérdezhet a bíró esetleg a gyanusított ügyvédje ha van neki. Kérhetem e a bíróságot hogy hivatalból kérjenek be dokumentumokat ha esetleg ezt még nem tették meg, gondolok itt olyanokra hova volt bejelentve mikortól meddig, stb.

Köszönöm.

ObudaFan # 2013.05.14. 21:25

Mi a kérdésed ezzel kapcsolatban? Mert ez a kérdés olyan általános, hogy tankönyvnyi választ kellene adni.

Kriszti72 # 2013.05.14. 15:22

Kedves Fórumozók.
Tartás elmulasztása miatt a jövő hónapban tárgyalást tartanak, és engem mint sértettet, tanúként idéztek.
Az lenne a kérdésem mire számíthatok, hogyan zajlik egy ilyen tárgyalás?
Fontos lenne a válasz.
Köszönöm