Segítsetek!!


199108 # 2014.05.29. 21:37

Szép estét!

Az én problémám a következő lenne, amihez szeretnek segítséget kérni. Volt élettársammal egyik vitánk tetlegességig fajult. Lökdösés, pofon, minden ami csak lehet. A vita végén letépte a nyakláncom és elvitte a rajta lévő aranygyűrűvel eggyütt. Elmentem látleletet vetetni. Másnap reggel feljelentettem. Elmondtam mindent. Viszont higgadt, tiszta fejjel sikerült megbeszélnünk a problémát. Elmentem a rendőrségre hogy szeretném visszavonni a feljelentést. Erre közölték, hogy nem tudok tenni semmit mivel dolog ellen erőszakkal elkövetett lopás illetve testi sértés amik magánindítványosak. A kérdésem az lenne hogy tud e valaki nekem segíteni abba hogy mindenféle bírósági eljárás illetve pereskedés nélkül le lehessen zárni az ügyet. Illetőleg hogy nincs e valami megoldás kiskapu hogy mégis csak visszavonjam a feljelentést. Mindenféle segítséget, tanácsot szívesen elfogadok és meghallgatok. Kérem segítsenek!!! Köszönöm!

Agent Cooper # 2014.05.30. 07:16

Kedves 199108!

Sajnos egy ilyen meggondolatlan lépést nem lehet pillanatok alatt semmissé tenni, de mindenre lehet megoldást találni.

Üdvözlettel: Agent Cooper


védelem és sértetti képviselet
e-mail: bartas@bartinfo.hu
http://frzs.hu/hir.php?…

199108 # 2014.05.30. 07:25

Tisztelt Agent Cooper!

Tudna nekem tanácsot adni, hogy mit tehetnék?

ObudaFan # 2014.05.30. 20:52

Közvetítői eljárást kell kezdeményezni.

199108 # 2014.05.31. 09:45

Köszönöm a segítő hozzászólásokat!!