Csendhaboritas?


Véleményem # 2014.08.28. 13:51

Az összeggel amit mondtak írtak hallottál ne foglalkozz. Majd levélben megjön a határozat aztán majd akkor kiderül mennyit kell fizetni. Nem feltétlen jár bírósággal ez az ügy.
Az igazolás nem oszt nem szoroz ebben a sztoriban ha nincs meg, az lényegtelen a büntetés szempontjából. A tanú kérdése is olyan ha volt ha nem, majd kiderül ha volt... ha nem akkor is büntethetnek.

valaki19 # 2014.08.28. 13:45

Baratnom nem kapott papirt ezen csodalkoztam is. Meg azon hogy ez miert 100.000. Emiatt majd birosagra kell jarkalni? Bejelento nem tudom volt e.

Véleményem # 2014.08.28. 13:20

Nem kell semmilyen papírt adni ilyenkor.
A barátnője az előállításról kapott egy igazolást maximum. Ez az egyetlen papír ami lehet ebből az ügyből. A többi valószínű, hogy levélben postai úton fog érkezni.

pohicop # 2014.08.28. 13:18

Ha előállították a barátnődet akkor ő kapott igazolást az előállítás okáról és idejéről. Ha a helyszínen felajánlott csendháborításért kiszabott 20.000 Ft-ot nem fogadtad el, akkor szabálysértési feljelentés készült, melynek összege 40.000 lesz pont a duplája a felajánlt összegnek. Ha valóban csendháborítás volt akkor van bejelentő így van tanú is az eljáráshoz. Majd kapsz papírt a szabálysértési hatóságtól.

valaki19 # 2014.08.28. 11:58

Biztos vagyok benne. De most mi lesz? Papirt nem kene adjanak ilyenkor? Vagy hogy lesz tovabb ez az ugy?

Agent Cooper # 2014.08.28. 11:35

Kedves valaki19!

Ha ennyire biztos benne, akkor legyen igaza! Aztán majd meglátjuk, hogy kinek lesz igaza ...

Üdvözlettel: Agent Cooper


védelem és sértetti képviselet
e-mail: bartas@bartinfo.hu
http://frzs.hu/hir.php?…

valaki19 # 2014.08.28. 10:38

Koszonom a valaszt. 20.000rol volt szo de amit nem csinaltam miert ismerjem be. Bizonyitekuk sincs.

Agent Cooper # 2014.08.28. 09:37

Kedves valaki19!

Butaság volt nem elfogadni a rendőrök ajánlatát. Így valószínűleg az került be a feljelentésbe, hogy a szabálysértés elkövetését nem ismerte be és nem fogadta el a kiszabott 50 000 forint helyszíni bírságot, így valóban 100 000 forint pénzbírság kiszabása várható.

Üdvözlettel: Agent Cooper


védelem és sértetti képviselet
e-mail: bartas@bartinfo.hu
http://frzs.hu/hir.php?…

valaki19 # 2014.08.28. 06:48

T. Forumozok!

A hetvegen tortent hogy baratnom elegge reszeg volt es amikor a buszra mentunk kifekudt. Erre hirtelen ott teremtek a rendorok (hajnali 4 volt) es kitalaltak hogy csendhaboritas. Gondolom valaki kihivta oket ezert csinalniuk kellett valamit. Azt mondtak ha ala irom a papirt ugy 20.000ha nem akkor 100.000. Eloszor meg ugy voltam hogy alairom de aztan mivel semmit nem csinaltam gondoltam minek irjam ala ezert azt irtam ala hogy nem ismerem el. Papirt nem kaptam semmirol. Baratnom kozben el akart futni ezert bevittek de o se kapott papirt. Mit kaphatok most?