ÁRTATLANUL ELÍTÉLVE.


kokoko # 2015.11.04. 08:19

Köszönöm folyami gép.van tanu aki látta őket az utcán de én nem voltam ott,vannak tanuk akik megmondták hogy otthon voltam de minden tanumat kizártak ok nélkül.semmi nincs ellenem semi.és még is elitéltek.ez nem lehet igaz.mi van itt???
hogy bizonyítsam be az ártatlanságomat?nekik kéne a bűnösségemet nemí?

kokoko # 2015.11.04. 08:19

Köszönöm folyami gép.van tanu aki látta őket az utcán de én nem voltam ott,vannak tanuk akik megmondták hogy otthon voltam de minden tanumat kizártak ok nélkül.semmi nincs ellenem semi.és még is elitéltek.ez nem lehet igaz.mi van itt???
hogy bizonyítsam be az ártatlanságomat?nekik kéne a bűnösségemet nemí?

folyami géb # 2015.10.26. 16:22

Ha a megállapított tényállás helyes, de az abban írtak nem valósítanak meg bűncselekményt - felülvizsgálati eljárás (Kúria).

Ha a tényállás nem helyes, és van új bizonyítékod, ami alkalmas az ártatlanságod bizonyítására - perújítás (a másodfokon eljárt bíróság).

Egyébként az ítélt dolgot igazságként kell elfogadni.

kokoko # 2015.10.23. 14:20

Tud valaki segteni?Kihez fordulhatok?

kokoko # 2015.10.16. 16:44

SZÉP NAPOT MINDENKINEK.AZT SZERETNÉM MEGTUDNI HOGY HOVA FORDULHATOK,HA ÁRTATLANUL ELÍTÉLTEK EGY BŰNCSELEKMÉNY MIATT AMIT NEM KÖVETTEM EL,A HELYSZÍNEN SE JÁRTAM.OTTHON VOLTAM ÉS ELVITTEK A RENDŐRÖK.FELLEBLEZTEM JOGSÉRTÉS MIATT ÉS A MÁSODFOK ELUTASÍTOTTA.ÍGY MOST JOGERŐRE EMELKEDETT.KÉREM SEGÍTSEN VALAKI.!!!!2 ÉS FÉL HÓNAPOT VOLTAM ELŐZETESBE ÁRTATLANÚL!!