Angliában felvett személyi kölcsön


Szomorú örökös # 2017.03.17. 06:22

Pisti46.Honda

Bróker-Marcsit is hazahozták Belizből, pedig nincs velük kiadatási egyezmény. Szerintem ne reménykedj, hogy gazemberkedhetsz csak azért, mert nem EU tagállam az ország. Én a helyedben az autómat is félteném, hogy simán kinyitják a behajtók és elviszik vissza haza.

Pisti46.Honda # 2017.03.16. 23:07

Kedves Fórumozók!Egy olyan kérdésem lenne ha nem EU-s országból vissza költözöm Magyarországra és magam mögött hagyom a banki-és autó hitelem be hajtható?

monalisa1 # 2010.07.16. 17:28

Próbáld módosíttatni a hitelszerződést, pl. kérj 1 év fizetési halasztást, ez idő alatt ismét külföldön találni munkát. (Akár e-mailban is felveheted az angol bankkal a kapcsolatot.)

"Mona"
laikus hozzászóló

Tomtom1982 # 2010.07.10. 09:13

Tisztelt fórumozok!

Korábban 4 évig éltem Angliában,felvettem 15000 font személy kölcsönt 3 hónappal ezelőtt,amiből itthon magyaroszágon vásároltam ingatlant.Fedezetet nem kért a bank.Sajnos 2hete megszünt a munkahelyem leépítés miatt,hitelbiztosítást pedig sajnos nem kötöttem.Nem tudom fizetni a magas törlesztőrészletet,mivel még itthon sincs munkám,és a hazai fizetésből amúgy sem menne.A kérdésem az lenne,ha végrehajtásra kerül az ügy,megkereshetnek e itthon?És terhelhetik e ezt az összeget itthoni ingatlanomra?
Válaszukat előre is köszönöm.