Ítéltőtábla döntést - link?


janos552 # 2017.02.26. 07:26

Szépnapot érdeklödnék mennyi az az ésszerű idő,ami a biróságot kötelezi itélethirdetésre?Ügyemben 5 éve nem történt semmi..4 éve semmiféle beadvány nem született évente 4 tárgyalás....piszkosul nem értem.Pártfogó ügyvédem sem.Egy birónak ekkora hatalma lenne?

Attorney # 2017.02.12. 20:24

Kedves inka19!

A SZIT-H-PJ-2007-70. az anonimizált ítélet száma, a teljes ítéletet bemásolás helyett e-mailben küldöm el inkább.

Immaculata # 2017.02.10. 19:25

Keress egy olyan ügyvédet, aki fellép az ügyvéded ellen és megfelelő módon tudja követelni a károdat.

Nem az a lényeg, hogy milyen eseti döntést találsz, mert nincs két egyforma ügy, hanem, hogy az ügyvéd elismerje a hibát, mert a biztosító, csak akkor fizet helyette.

inka19 # 2017.02.06. 20:28

Senki?:(
Állítólag a bővített Comlex Jogtárban is benne van(Ügyvédi Kamara honlapjáról találtam),hátha valakinek van hozzáférése..

inka19 # 2017.02.05. 00:31

Kedves Fórumozók,

keresem az Ítélőtábla
SZIT-H-PJ-2007-70 döntését az alábbiakról:

"I. Ha az ügyvéd olyan öröklési szerződést készít, amely a megbízó akaratának megfelelő joghatás kiváltására alkalmatlan, a megbízó káraként köteles megtéríteni annak a vagyonnak az értékét, amelyet a megbízó az öröklési szerződés érvényessége esetén örökölt volna, és köteles visszafizetni az ügyvédi megbízási díj összegét is."

A fenti adatok a Magyar Ügyvédi Kamara honlapján találtam :
http://www.magyarugyvedikamara.hu/tart/index/92/1

Sajnos,nekem nincs módom hozzáférni ehhez a döntéshez,neten pedig nem találom.
Valaki be tudná másolni?

Nagyon köszönöm!