Személyi jogok megsértése


Csalodottlany # 2017.04.22. 23:46

Üdvözlök mindenkit !
A problémám a következő:
Fél éve megálltam a penny market parkolójában ahol kizárólag vásárlók állhatnak meg.
Nem voltak sokan, még így az elején leírnám alig voltal a parkolóba.Viszont nem álltam be a parkoló autók közé, de olyan helyen álltam meg ahol nem akadályozok senkit.
Felforrt az autómba a víz, gondoltam gyorsan beszaladok veszek egy ioncserélt vizet, két tanuval voltam.Majd amikor kiszálltam egy férfi lépett oda és megfenyegetett hogy kihívja a köztereseket és körbefotózta az autómat.Nem foglalkoztam vele, beszaladtam vízért, nem volt sajnos, kimentem 5perc elteltével, megnéztem az autómat, szerencsére visszahült a vizem, így eltudtam indulni.Pár hónapra rá kaptam a rendőrségtől papírt hogy az úr beküldte a képet a telefonszámával nevet semmit nem közölt.
Most ott tart az ügy hogy megakarnak büntetni 50ezer ft-ra és 3pontra, az úr nagy nehezen bement tanuskodni, és azt hazudta hogy két nagy szatyorral jöttem ki.
A kérdésem az lenne, hogy mi tévő legyek,úgy tudom hogy ezzel megsértette a jogaimat, feljelenthetem rágalmazásért?