Indulhatunk.hu


glitter # 2017.07.11. 06:20

T. Fórumozók!

Az Indulhatunk.hu-nál fizettem be a nyaralásomat július végére. Mivel nem tudom elérni az irodát, ezért a megvásárolt utazást hirdető utazási irodához fordultam. Mivel az iroda nem kapta meg az általam már befizetett teljes összeget ezért még kér tőlem díjat az utazásért. Mit tehetek ilyen esetben? Fizessek vagy van valami lehetőségem, hogy enélkül is elutazhassak? Köszöntettel

nonolet # 2017.07.11. 07:33

Az utazási iroda lesz szíves
a közvetítőjével tisztázni az ügyet...

-

Amúgy lehetnek éppen szabadságon is.

glitter # 2017.07.11. 07:51

Az utazási iroda azt mondja hogy az indulhatunk.hu fizetésképtelen, ezért kér tőlem pénzt. az összes iroda összes dolgozója szabadságon lenne pont amikor mindenki utazásokat foglal le?? ezt te is tudod hogy lehetetlen.

Rexor # 2017.07.11. 08:40

Hát ez így eléggé gázos, én mondjuk nem fizetnék a helyedben, mert lehet hogy a pénzt és az utazást is bukod. Első körben jelenteném a fogyasztóvédelemnek az ügyet, illetve hogy mit tudnak az állítólagos fizetőképtelenségről, mert lehet hogy pont most akarnak átvágni.

glitter # 2017.07.11. 09:23

Igen, a jelentés már folyamatban van a BFKH-nál, mert ő a felügyeleti szerv, de addig is valami megegyezés jó lenne az utazási irodával, hogy el tudjunk esetleg utazni. valakinek ötlete?

glitter # 2017.07.18. 06:41

Hogyan tudom az utazási irodától elkérni az utazási dokumentumokat? Véleményük szerint bűnszervezetben elkövetett csalás valósult meg ezért nem akarják az all inclusive ellátást számomra biztosítani.