Q13 - S.O.S.


drbjozsef # 2022.02.18. 16:04

gabo282,

Elmész, elkéred az engedményezési szerződést, jó alaposan elolvasod szóról szóra. Utána ugyanez a szerződéssel, amit aláírsz velük a törlesztésről. Értelmezed, eldöntöd, aláírod vagy nem írod alá.
Ha nem vagy elég biztos magadban, menj ügyvéddel.

gabo282 # 2022.02.18. 12:14

papinianus88

Elnézést ha bután kérdeztem, csak kicsit benne van az emberben a félsz, hogy nehogy emiatt a tartozás miatt mégegyszer keressenek.

papinianus88 # 2022.02.18. 12:09

HA az Erste engedményezési szerződés alapján eladta a követelését, akkor ő kivezette a nyilvántartásából. Gondolom te sem követed nyomon a 8 éve eladott Suzuki Swift sorsát...és nem is kell. Miért ne lenne valós? Mert Q13 a neve nem ERSTE , kevés róla a reklám vagy mi a gond? Amennyiben kifizeted a részükre, az ő követelésük fog megtérülni.

gabo282 # 2022.02.18. 12:05

Üdvözlöm!

Szintén szeretném megkérdezni, hogy a Q13 zrt mennyire valós? Az Erste Banktól elvileg meg vásárolta tartozásunk. Az elkovetkezendő napokban fizetek ki nekik 1,5 millió forint, jó lenne tudni, hogy nem potyára fizetek ki ennyi pénzt. Továbbá az le tudom e kérdezni az Erste bankot, hogy valóban ki lesz így törleszteve az adóságom.

gerbera317 # 2018.02.06. 08:04

A Q13 Zrt. egy követeléskezelő, és ugyanúgy nem játék, mint bármelyik másik, gyakrabban felbukkanó követeléskezelő.
Ez mitől végrehajtási kérdés?

Schjoe64 # 2018.02.05. 16:27

Üdv mindenkinek! Abban kérek segítséget, hogy a Q13 nevű céget ismeri-e valaki, volt-e már kapcsolatban, ügyletben vele? Eléggé érdekes cég, a páromnak van (volt) ingatlanhitele, 2016-ban vették meg a követelést a banktól. Erről csak 2017-ben értesítették a párom, magukat jóságos nagybácsinak beállítva. Holnap kell mennie a páromnak hozzájuk, szerződést aláírni. Kérte, hogy küldjék el a tervezetet, hogy itthon, nyugodtan át tudjuk nézni. Erre csak az ügyvédi megbízást küldték el, amivel az ügyvéd eljárhat. Küldtek még 2 másik, megnyithatatlan file-t is. Ezért kérek infót róluk, nekem nagyon 'bűzlik' itt valami! Köszönöm, hogy segítetek!