Jogi asszisztens

  • Dr. Lovász Ügyvédi Iroda
  • Munkavégzés helye:
    Budapest V. kerület
  • Jelentkezési határidő:
    2021. szeptember 24.

Polgári joggal, valamint társasági-és cégjoggal foglalkozó, nemzetközi ügyfélkörrel rendelkező belvárosi ügyvédi iroda jogi asszisztenst keres.

Feladatok:

  • általános asszisztensi feladatok
  • telefonhívások kezelése
  • elektronikus iratbeadás
  • postai, hivatali (földhivatal, kormányablak, bíróság) ügyintézés
  • ügyfélkapu kezelése
  • határidők rögzítése, nyomon követése
  •  iratok, dokumentumok kezelése, rendszerezése, tárolása
  • számlázás, házipénztár kezelése
  • kapcsolattartás az ügyfelekkel, az iroda könyvelőjével, ill. rendszergazdájával
  • vendégek fogadása

Elvárások:

  • ügyvédi vagy közjegyző irodában szerzett minimum egy éves munkatapasztalat
  • angol és német alapfokú nyelvtudás szóban és írásban
  • felhasználói szintű számítógépes ismeretek (MS Office)
  • ügyvédi irodában használt programok ismerete (ÁNYK, cégírnok, MOKK rendszer, VIEKR, e-papír, Takarnet, JÜB)
  • precizitás, jó problémamegoldó és kommunikációs képesség
  •  idővel önálló munkavégzés

Amit kínálunk:

  • belvárosi munkakörnyezet
  •  teljes munkaidős alkalmazotti munkaviszony, hosszútávú munkalehetőség
  • idegen nyelv használata
  • változatos feladatok
  • rugalmas hozzáállás
  • támogató, segítőkész kollégák, fiatalos csapat

Előny:

  • szakirányú végzettség

Fizetés: megegyezés szerint

Jelentkezés módja: e-mailben megküldött fényképes önéletrajzzal fizetési igény megjelölésével

Munkavégzéshelye: Budapest, V. kerület, Bank utca

Kapcsolattartó: Papucsek Dóra
e-mail: info@drlovasz.hu
telefon: 06/1-787-68-33