ügyvédjelölt

Elsősorban polgári és gazdasági jog területén tevékenykedő budapesti ügyvédi iroda keres fiatal, ambiciózus és megbízható ügyvédjelöltet.

feladatok:

  • szerződések és más okiratok szerkesztése, véleményezése, beadványok és állásfoglalások előkészítése
  •  elektronikus eljárások kezelése, nyomtatványok kitöltése
  • jogi képviselet ellátása peres és nem peres eljárásokban
  • adminisztráció, ügyintézés
  • ügyfelekkel, hatóságokkal, bíróságokkal, végrehajtói illetve közjegyzői irodákkal való kapcsolattartás

elvárások:

  • jogi végzettség
  • önálló munkavégzés
  • proaktív gondolkodás
  • problémamegoldó képesség
  • felhasználói szintű számítógépes ismeretek
  • lényeglátó, rendszerező szemlélet
  • legfeljebb 1 éves gyakorlat

előnyt jelent:

  • elektronikus rendszerek kezelésének ismerete
  • gyakornoki vagy korábbi ügyvédjelölti tapasztalat, egyéb munkatapasztalat
  • angol nyelvtudás

amit kínálunk:

  • főállás versenyképes fizetéssel
  • fiatalos, barátságos csapat
  • igényes munkakörnyezet
  • változatos munkák, sokrétű szakmai fejlődési lehetőség
  • hosszútávú karrierlehetőség

munkavégzés helye:
1054 Budapest, Alkotmány u. 10. III. em. 24.

munkaidő: főállás
fizetés: megegyezés szerint
munkáltató, cég: PAPCSÁK ÜGYVÉDI IRODA (1054 Budapest, Alkotmány u. 10. III. em. 24.)

jelentkezés módja: emailben az papcsak@papcsak.hu emailcímre fényképes önéletrajzzal, bérigény megjelölésével