jogász

Szakszervezetünk érdekvédelmi tevékenységéhez főállású jogász munkatársat keres.

Kérjük a tisztelt jelentkezőket, hogy minden esetben írásban – önéletrajz és motivációs levél küldésével – nyújtsák be pályázatukat. A motivációs levélben kérjük a fizetési igény megjelölését is. A jelentkezéseket legkésőbb 2023.02.10-ig várjuk.

Feladatok:

  •   jogi tanácsadás
  •  a szervezet és tagjainak teljes körű képviselete munkáltató, bíróságok és más hatóságok előtt
  • keresetek, egyéb beadványok szerkesztése
  •   jogi állásfoglalások, véleményezések kidolgozása

Amit kínálunk:

  •  érdemi munkavégzés
  •  folyamatos fejlődési lehetőség
  •  sokszínű szakmai tevékenység
  •  széleskörű tapasztalatszerzés (perképviselet terén szerzett tapasztalat)
  •  a jogi szakvizsgát megelőző gyakorlati idő igazolása
  •  távmunka végzés, Home Office

Elvárások:

  • elsődleges munkajogi érdeklődés
  •  önállóság
  •   pontos, precíz munkavégzés
  •   határozott fellépés, rugalmasság, kreativitás
  •   kiváló kommunikációs és problémamegoldó képesség

Előnyt jelent:

  •  szakszervezetekre és
  •  a rendvédelmi szervek hivatásos állományára vonatkozó jogszabályok ismerete,
  •  ilyen területen szerzett gyakorlat, tapasztalat
  • jogi szakvizsga

Bővebb tájékoztatás a 74/512-297 számon kérhető, e-mail címünk: tmrsz2004@gmail.com