Elviselhetetlen KIA reklám


ius latratus # 2013.04.05. 08:04

Az én ismerősöm igazságügyileg szakért :)), plusz egy biztosítónál kárszakért, nem mellesleg okl. gépészmérnök, autószerelő üzemmérnök.
Tehát: cserélt már kereket...
Szerinte: a dízel nem autó (szakik egyöntetű véleménye: tényleg nem), a koreaiak meg évtizedek óta a mi (Európa) technológiánkat kémkedik lefelé.
:))
Ráadásul nem is túl jól. Nagy duma ez a 7 év garancia, de jogász olvas is, nem csak lát. Alkatrész-ellátásra? Apám!...
Nem vállalták magukat túl? Nekem volt egy 15 éves Renault-m, most lenne szegény lassan 20, de még mindig van alkatrész.
Nálam a kényelem a francia, technika német, tartósság-megbízhatóság japán.
Ülj bele egy vadiúj...mit mondjak Peugeot-ba, vagy egy Kiába. Érezni fogod.

wers # 2013.04.05. 07:51

ebben nem értek egyet

Régebben hittem, hogy a kocsi az német. Most két autónkat a ferdeszeműek gyártották, és valamit tudnak. Ismerősnek van KIA autója, ő is, mint mi, csak olajat cserél rajta.
(bocs, kivéve a két jobb ajtó kontra garázskapu - azóta csak a párom áll be vele, meg a betontuskó kontra hátsó lökhárító)

Berényi Miki # 2013.04.05. 07:45

Az tényleg komoly, hogy már a friss hírekbe is KIA-reklám van beszúrva cikk formájában, de van két alternatíva:

  1. Fizetős regisztráció.
  2. Lassú, ingyenes fórumszerver random hirdetésekkel.

Lehet választani.

ius latratus # 2013.04.05. 07:43

A vezércikk is FLOTTÁT isteníti. Engem nem zavar amúgy, sima tolakodás, ami csak megerősít abban a hitemben, hogy épeszű ember nem vehet koreai autót.

wers # 2013.04.05. 07:14

jaj de türelmetlen vagy

a reklám borzasztó, de azt nem jelentem ki, hogy egyszer valaha nem veszek KIA-t. Ezt a döntésemet ez a reklám ha befolyásolja, az negatív lesz.

Kell a nevemet is kiírnom?

Dr.Attika # 2013.04.05. 06:51

Válasz nincs. Tudomásul vettem. Legközelebb akkor jövök a jogi fórumra, ha eltűnik ez a nagyon zavaró reklám.

Dr.Attika # 2013.04.04. 21:13

Tisztelettel kérdezem, hogy meddig jelenik meg ez a KIA reklám? Nagyon rossz a reklám és a fórumot is "befeketíti". Ha a fórum látogatók jelzik, hogy nem kívánnak KIA gépkocsit vásárolni, akkor le veszik ezt a nagyon zavaró reklámot?

1. Nem kívánok KIA személygépkocsit vásárolni:
Dr.Béres-Deák Attila