Tanácsokat kérnék témaválasztáshoz! Csak kukkants be;)


Impossible # 2010.03.12. 16:10

A tettes előre megfontolt szándékkal, aljas indokból, külünös kegyetlenséggel allergiához vezető pollen-koncentrációt okozva kúszott, a passzív alanyon külsérelmi nyom nem tap.

Legislator # 2010.03.12. 15:44

aljas kúszó...fenyő:-D


Sunshine after the rain.

Impossible # 2010.03.12. 13:49

Csipke,

nem találtam. Voltam néhány interjún, nagyon nagy a túljelentkezés, én ezt már teljesen esélytelennek látom. Kéne a pénz, de hát ha nincs hely, nem tudok mit csinálni. Jön a tavasz, lehet, hogy vissza kéne mennem kertészkedni, amit azért hagytam abba, mert allergiás lettem (ezzel pedig egy kúszófenyőt gyanúsítottam, de nem sikerült bizonyítani, úgyhogy vesztettem).

Csipke # 2010.03.12. 07:43

Imp.,

hát mert ugye annyira bombázó vagyok, hogy megkímélem a többi férfiembert... :D Inkább arról mesélj, találtál-e melót.

Leg.,

Mármint ezt a Softly-t? Én egy cseppet sem sajnálom... Én is kaptam már hideget-meleget itt a fórumon (mint ahogy mások is), mégsem "beszéltem" úgy, mint egy kocsis(mint ahogy mások sem)... Lehet ez azért van, mert nekem anyám kettő olyan maflást lekevert volna, ha így merészelek szólni, hogy a másik kettőt a fal adja... ez neki bizonyára kimaradt... éppen itt volt az ideje, hogy valaki(k) kiossza(ák) ezt a bizonyos pofont.


Csipke

Legislator # 2010.03.11. 18:27

Jól kikészítettétek szegény Ryant.-S.


Sunshine after the rain.

Impossible # 2010.03.11. 15:57

Csipke,

más férfiemberrel miért nem találkozol társaságon kívül? A találkozás nem mindenképpen szól lehetséges párkapcsolatról, vagy ha szól is, bármelyik fél gátat tud szabni ennek. A bizalom és a megbízhatóság pedig nem azon függ, hogy találkozol-e valakivel.

Kedves Kacsa,

miért mondod, hogy szánalmas vagyok?
Egyik hibádról sem veszel tudomást (látszólag), úgy mutatod magad, mintha te lennél a megtestesült tökély, másokat pedig leszólsz. Szerintem érdemes lenne egy darabig fordítva csinálnod ezt.

Csipke # 2010.03.11. 13:37

Félsz tőlem? :DDD

A villámlástól, attól félek, mástól nem... :))

A nagyon egyszerű magyarázat: egy férfiember van, akivel társaságon kívül találkozom, ő pedig a vőlegényem... :)


Csipke

Kacsa1111 # 2010.03.11. 13:33

Kedves Impossible,

te nem rémisztő vagy, hanem szánalmas...
mesélj kérlek, mely hibáimról nem veszek tudomást...:)))


Kacsa11

Impossible # 2010.03.11. 12:16

"Egyéb találkozási lehetőség kizárva. :)"

Miért? Félsz tőlem? :DDD Nem vagyok ám ennyire rémisztő, mint amilyennek itt látszom. Erről Leg. biztos tudna mesélni neked, vele már kb. 4x találkoztam.

Csipke # 2010.03.11. 08:10

Imp.,

ha majd eljössz egy olyan jogi fórum találkozóra, amin én is ott leszek, akkor beszélgethetünk személyesen is (és beszélgethetsz például Kacsával, vagy Rexorral, vagy pazs-zsal vagy Grád tanár úrral és még egy csomó kedves kollégával is) Egyéb találkozási lehetőség kizárva. :)


Csipke

Impossible # 2010.03.10. 14:16

Kacsa, az nem szánalom, hogy másokat becsmérelsz, a saját hibáidról pedig nem veszel tudomást?

Legislator # 2010.03.10. 14:02

"I feel like mold." (Wheatus: Teenage Dirtbag)

(Itt Scotty Kimberly énekli, jobb, mint az eredeti.)


Sunshine after the rain.

Kacsa1111 # 2010.03.10. 13:44

szánalom...


Kacsa11

Impossible # 2010.03.10. 13:36

Csipke,

ja, mert mindent MELLRE szívsz...:D Egyébként valaki mondta nekem, hogy te egy bombázó vagy. De erről már volt szó. :) Egyszer azért megnézném, mi igaz ebből. :P Lehet, hogy veled nem on-lány érné meg beszélni. :DD

Csipke # 2010.03.10. 07:41

Imp, én egy kedves nő vagyok, de nem bírom, ha valakinek mocskos a szája... (azonban magamhoz képest sokat javultam, mert most is elszámoltam 10-ig, mielőtt kommenteltem) A mellbőség pedig relatív (egyébként nem is láttál még, így aztán kénytelen vagyok feltételezni, hogy a hozzászólásaim alapján próbálod a testméreteimet megsaccolni... kedves dolog :))


Csipke

Legislator # 2010.03.10. 06:56

!v=YrjcQyNzcGQ&feature=related


Sunshine after the rain.

Legislator # 2010.03.10. 06:55

„Tudod itt nincsen harc, itt nincs erőszak, amit hallasz, az a gangster hip-hop.“ Így pontos. Meg ez is eszembe jutott:

!v=YrjcQyNzcGQ&feature=related


Sunshine after the rain.

Legislator # 2010.03.10. 06:44

"...legközelebb már vinni akarok én valamit, pl. egy bort..."

"Tudod itt nincs erő, itt nincs erőszak, amit hallasz, az a gangster hip-hop."

(Orsi: Ha lemegy a nap, /1997/)


Sunshine after the rain.

Legislator # 2010.03.10. 05:42

Én talán gyakorlottabb vagyok a szivarozás világában mint Te, de ez nekem sem volt semmi...


Sunshine after the rain.

Impossible # 2010.03.09. 20:15

Hát majd elmondom szivesen részletesebben is, csak legközelebb már vinni akarok én valamit, pl. egy bort, aztán eliszogatjuk (nem kannásat :D ). Az a szivar padlóra küldött, majdnem összeestem, szivarokkal vigyáznom kell. :D

Legislator # 2010.03.09. 19:43

Kedves Impiboy!

Köszi, hogy beszámoltál. Jó célokra, ha tudok, szívesen nyújtok némi segítséget.


Sunshine after the rain.

Impossible # 2010.03.09. 19:16

Leg,

jó volt az út, nagyon megérte elmenni, majd elmesélem, ha találkozunk. Köszi a támogatást! :)

Legislator # 2010.03.09. 19:09

Kedves Softly,

Ne add fel, ezt mondom én is. A virtuális világban mások a szabályok. Ha itt elhangzik 100 egység szájkarate, abból face-to-face elhangoznék az átlagemberrel szemben 10 egység, kajakos-testépítőkkel szemben (ha mellé csúnyán is néznek, mint az ötkarmú kínai sárkány) elhangzik 1 egység. Ismét azt mondom, a való élethez képest ez semmi. Kezeld az embereket/a dolgokat úgy, ahogy megérdemlik.


Sunshine after the rain.

Impossible # 2010.03.09. 16:50

Softly,

szerintem ne add fel ilyen könnyen, ez a virtuális valóság nem ugyanolyan, mint az igazi, sőt csak kicsit hasonló. Csipke is kedves nő, vagy ha nem, legalább nagy a melle. :DDD

Softly. # 2010.03.09. 16:42

Na de ez volt szerencsére az utolsó alkalom,hogy ide felnéztem a joghallgatók részre,Impossible megadta a választ az egyik kérdésemre,bízom benne,hogy valóban különösebb fennakadás nélkül megoldható a dolog.
Hálás köszönet továbbá Thetysnek,Legnek,és Kacsanak a hasznos válaszokért. De a többiekre sem haragszom,minden jót Nektek.