Tanácsokat kérnék témaválasztáshoz! Csak kukkants be;)


Softly. # 2010.03.09. 16:31

Csipke te valamit eléggé félrenéztél,épp Legislatort és Kacsat nem kritizáltam,ők szerencsére az intelligensebb tagjai eme fórumnak. De ezt ők is tudják,nem is sűrűn ugrottak nekem,amióta ide irkálok.
Pedig szivemre teszem a kezem,nem kötözködni óhajtok,hanem informálódni,de a Te kommented után megintcsak ugyanoda jutok sajnos. Sokat értetlenkedem ezen a fórumon,pedig én sok társadalmi közegben megfordulok,lásd konditerem,kajak/kenu egyesület,az egyetem,de ennyi rosszindulatú és mindenen fennakadó és abszolút lényegtelen dolgokon kötözködő ember tényleg abszurdum.

Impossible jól látod,valóban ez a helyzet. Nem vagyok csőlátású,elhivatott sportoló,de az életben a szókratészi vonalat favorizálom,azaz a testünkkel is foglalkozzunk és használjuk konstruktív dolgokra,ha már ez a természetszerű.

Impossible # 2010.03.09. 15:40

Kedves Softly,

ha valaki, én teéjesen megértelek. Én még a terroristákat is nagyon meg tudom érteni. Annyi meg nem értés miatti elfojtás van bennük, hogy nagyon intenzíven tör felszínre. Tudom, mennyire keserű, amikor azért vannak ellened, mert nem értenek, mert nem látják, aki vagy, hanem a helyére valaki mást képzelnek, és nem tudod megmutatni, hogy tévednek. Ez rettenetes. A testépítő-kajálással simán összefér az ügyvédjelöltködés, van annyi idő, hogy megedd, amit kell, napi 5x.

Csipke # 2010.03.09. 13:28

Sziasztok!

Csak nem bírom megállni:

Softly,

a jogi pálya helyett javaslom, hogy inkább menj nyelvésznek, azon belül is a gusztustalan beszéd kutatójának, ott biztosan tudnád kamatoztatni a mocskos szádat.

Vagy tudod, mit? Lehetne ez a témád is, ha már olyan nagyot akarsz alkotni.

Megjegyzem, Kacsát és Legislatort is van szerencsém személyesen ismerni, és konkrétan pont egyikőjüket se érdekli a nemi identitásod.

Uff, beszéltem. Most már van témád, menj dolgozz rajta!


Csipke

Legislator # 2010.03.07. 13:02

Softly,

Ne törődj velük, nem éri meg. A bíróságon (amikor ügyvédjelölt, majd ügyvéd leszel)lesz ennél (százszor)rosszabb is. Ott súlyosabb tétje lesz a dolgoknak. Yo, tudom, most még nem ott vagy, de ez ahhoz képest semmi. Én örülök, hogy ilyen yo arcok is vannak a 21 évesek között, mint Te.


Sunshine after the rain.

Kacsa1111 # 2010.03.07. 12:50

Kedves Softly,

higgadj le, lélegezz mélyeket...stb.

kaptál választ a kérdésedre vagy sem?


Kacsa11

Softly. # 2010.03.07. 12:21

Megmondom őszintén, szarok rá.
Gondoljatok csak nőiesnek,ki nem szarná le azt hogy néhány önelégült retardált jogász itt dekkol,és az interneten éli ki a kisebbségi komplexusait?
KBS és társai nagy legények itt a virtuális térben,de élőben már nem lenne ilyen nagy az arca ha összefutna velem egy szűk folyóson:D
Örülök hogy jól szórakoztok,mert 21 évesen olyanokra kérdezek rá,amiket nem tudok kiszopni a kisujjamból és a pocsék hazai jogászképzés részeként nem is informálják kellőképpen a hazai joghallgatókat. Sajnálom,hogy udvariasan fogalmaztam,mert anyám engem igy tanított,és nem attól érzem magam hű de nagy kannak,hogy szarrá oltok egy nálam 20 évvel fiatalabbat,mert feltett egy látszólag naiv kérdést. Jogászként azért már illene nem felületesen ítélkezni és olcsó poénokkal dobálózni,megsértve más becsületét kb.
Komolyan,én sajnálom,hogy bizalommal fordultam a "tapasztaltakhoz". Ennyit rólatok.

Legislator # 2010.03.07. 10:22

Jól leoltjátok Ryant:-D.


Sunshine after the rain.

Ildikóka82 # 2010.03.06. 12:53

nőies férfi?
:)


Iwikó

Legislator # 2010.03.06. 09:25

Kedves Kacsa 1111!

"Már emlékszem, te vagy az, akit mindenki kapásból és magától értetődően nőnek tartott." KBS ezen mondata terelhette el a figyelmemet az ez után következő mondatról. Azért nem mindegy, hogy valaki nőies, vagy nő. Vagy férfias nő, vagy nőies férfi:-D.


Sunshine after the rain.

Kacsa1111 # 2010.03.06. 08:30

Kedves Legislator,

félreérted pettyet a helyzetet:
emlékeim szerint nem nőnek gondolták ryan-t, hanem nőiesnek...;)

de végülis tök mindegy...:)


Kacsa11

Legislator # 2010.03.06. 07:13

"Ryan # e-mail 2008.09.16. 21:09 jaj ne is mondd most kezdtem el járni egy gyönyörűszéparanyos lánnyal,aki mellesleg mégcsak nem is jogász és már most 1,5 hetet kihagytam az edzésből"

Hacsaknem leszboszi a szerelem, akkor Ryan fiú, de erről nyilatkozzék ő maga...


Sunshine after the rain.

Legislator # 2010.03.06. 07:04

Kedves Kacsa!

O.K., elhiszem így is:-). A borokhoz grat. Tegnap kínai étteremben voltam Orangemannel és egy közös haverunkkal. Igazán király volt! Csütörtökön pedig sushit ettem, úgyhogy ez nálam Ázsia-hét:-D. Inni nem ittam alkoholt, viszont láttam egy rule kis bookletet a kubai szivarokról.


Sunshine after the rain.

Legislator # 2010.03.06. 07:01

Gondolom, általános alanyt tartalmazó mondatokra gondolt a srác. Vagy a csaj:-D. Softly, akkor Te most melyik vagy a kettő közül:-D?


Sunshine after the rain.

Kovács_Béla_Sándor # 2010.03.05. 23:18

állitmány nélküli főmondatokban
Olyan nincs. Ha állítmány sincs benne, akkor az már hiányos mondat, sőt egyenesen ősi szómondat. (Vagy mondatszó.)

Kacsa1111 # 2010.03.05. 22:07

Kedves Legislator,

nem emléxem, és bevallom túlságosan elmerültem egy argentín(!) cabernet sauvignon-ban (pokolian jó...pláne kétezerért) és utána egy 3 puttonyosban ahhoz, hogy megkeressem,:)
de
eszembe jutott, amikor kbs említette, hogy többen nőnek hitték ryan-t...
tényleg csak beugrott.:)


Kacsa11

Legislator # 2010.03.05. 20:59

Jogi emberektől ez el is várható.


Sunshine after the rain.

Legislator # 2010.03.05. 20:58

Ide vezetett a 40 év kommunizmus (meg a 20 év demokrácia), hogy ma a szellemi proletárok színvonala az etalon. Én csak örülök, ha valaki udvariasan, körültekintően fogalmaz.


Sunshine after the rain.

Softly. # 2010.03.05. 20:45

*tőmondat

miért nincsen itt edit funkció;)

Softly. # 2010.03.05. 20:43

Azért az számomra hihetetlen -és ezt több fórumon is tapasztaltam- hogy ha az ember udvariasan,körültekintően és finoman fogalmaz,lebuzizzák és sosem válaszolnak a konkrét okfejtésre,kérdésre,vagy érvelésre,hanem fennakadnak a legbizbaszabb hülyeségen is,ha meg erre kicsit agresszívabb stílusra vált,akkor persze ő a főbunkó.
Talán a helyes megoldás -mint sokan teszik- az állitmány nélküli főmondatokban fogalmazás,amibe nem lehet belekötni, mert gyakorlatilag nincs mibe. Csak beböfögni egy offolást azt viszlát,jól megasszontam.

Legislator # 2010.03.05. 20:34

Kedves Softly! (Bár nekem csak Ryan maradsz, hacsak be nem vallod, hogy lány vagy:-D). A jelszóelfelejtés ellen legjobb, ha egyazon jelszót használsz minél több helyen:-D.


Sunshine after the rain.

Softly. # 2010.03.05. 20:29

Jogos mindkettő:)

Két külön reggelésem is volt^^.
Az egyikben irtam valami totál hülye kérdést,hogy asszem igy szolt: van-e kaja,wc szünet az ügyvéd ténykedése során? Ez egyébként éppen a testépítő-kajálássaé fügött volna össze,de nem fejtettem ki. Mivel akkor fogalmam se volt róla,hogy ez kötött meló-e vagy sem,egyébként érdekes,mert itt sok a jó jogász,ugyanis korrekt választ senki nem adott lol XD de kötözködni azt mindenki nagyon tudott,jöttek a feminim szöveggel,lecsapták a ladbát,de igy sokafsorra ezen csámcsogva kicsit sértő és unalmas. Persze mindenki a maga szintjén,tudjátok;) és hát valljuk be,mivel én is ilyen mentalitású vagyok ezért nehéz felb*szni az agyam:D

Na a lényeg,hogy Ryan,a testépítő hülyeségeivel és már nem tudom milyen acc ugyanaz,visszaeső multizó vagyok. Ennek egyetlen oka van: állandóan elfelejtem az emal jelszavaimat:D Van vagy 20 xD

Legislator # 2010.03.05. 20:04

Kedves Kacsa 1111!

Rámutatnál, hogy melyik topicban volt ez pontosan?


Sunshine after the rain.

Legislator # 2010.03.05. 20:02

Lehet, ha hölgy, az nem/sem baj. De a nők mióta írnak olyat hogy 'rendszeres kurvázás':-D?


Sunshine after the rain.

Kacsa1111 # 2010.03.05. 19:41

Kedves Legislator,

én viszont emléxem:)


Kacsa11

Legislator # 2010.03.05. 18:57

Kedves Thetys!
PJ, mint polgár jog:-D. Akkor nem az a PPKE-s vagy, akire gondoltam.

Kedves KBS!
Ryan, azaz Softly az a srác, aki anno arról kérdezett, hogy a testépítés mennyire fér össze időben egy esetleges jövőbeni ügyvédi tevékenységgel. Azért emlékszem, mert többször is eszmét cseréltem Vele a tárgykörben. (Ha megtalálom felhozom...) Nem emlékszem, hogy bárki is hölgynek vélelmezte volna.


Sunshine after the rain.