30 éves jubileumi jutalom


Lyonee # 2015.10.26. 19:04

Dehogy baj, hogy írtál.
Csak az utóbbi években sokat változtak a jogszabályok, Ptk.,Mt.

Az általad beírt jogesetek pedig a jogviszony megszűnésekor esedékessé váló jj-ra vonatkoznak. Ott rendben is van, hogy a k.jogviszony megszűnésekor van az esedékesség és akkor kezdődik az elévülés is. De az én esetemnél a 25, és 30 éves jubileumi jutalomról van szó jogviszonyban álló közalkalmazottaknál.

előrehozott jelölt # 2015.10.26. 12:25

Bocsánat, hogy belekotyogtam, de előtte nem írtad, hogy ügyvédektől vársz választ.
Többet nem fogok, de mivel beleszóltam, a válaszomat még leírom.
Jogtáram nincs, így nem tudom megnézni a döntvénytárában, hogy ez a régi BH még érvényben van-e.
A bírósági döntvénytár pedig jelenleg feltöltés alatt van.
A Kjt. kommentár tartalmazza a szöveget, és az előző MT. egységes szerkezetében még megvan, valamint több cikkben erre utalnak a szerzők még a közelmúltban is.

"BH1979. 390. I. Ha a dolgozó munkaviszonya megszűnt és ezt követően nem állt újból munkaviszonyban, jubileumi jutalom iránti igényét az utolsó munkáltatójával szemben az elévülési időn belül érvényesítheti. Az igény elévülése a munkaviszony megszűnésének napján kezdődik."

A Kúriának egy olyan döntését találtam az anonimizált egyedi határozatokban, ahol egy Hszt-snek elutasítják a 4 év után, a jogviszony megszűnésekor benyújtott fellebbezését az elévülés miatt, de a Hszt-ben is az a szabály, mint a közszolgálatiaknál. A törvény mondja ki, hogy az elévülés az esedékesség napján kezdődik.
Természetesen tudom, hogy rájuk sem az vonatkozik, mint a közalkalmazottakra, de éppen az eltérés miatt írtam, amit írtam.

Lyonee # 2015.10.24. 11:34

Milyen bírósági döntések? írj példát!

Itt az elévülés nyugvásáról lehet szó. Szerintem. De ez a téma már a laikusok, -mint én- jogi tudását felülmúlja. Ezért kértem itt segítséget a fórumon.

De a hozzáértő ügyvédek nem válaszoltak eddig.

előrehozott jelölt # 2015.10.24. 10:17

Ott kimondja, hogy az elévülés az esedékesség napján kezdődik.
Az Mt nem mondja ki, így ebből annak kell következni, hogy amelyik nem mondja ki, ott a jogviszony végén kezdődik a három év.
Gondolom, hogy emiatt keletkeztek az ezt kimondó bírósági döntések.

Lyonee # 2015.10.24. 09:11

Rájuk teljesen más jogszabályok vonatkoznak. MT-nek csak néhány pontja.

http://munkajogportal.hu/…-kifizetese/

előrehozott jelölt # 2015.10.24. 08:29

A közszolgálati tisztviselőkről szóló törvényben látom csak azt a szabályt, hogy az elévülés az esedékesség napján kezdődik, és nem a jogviszony megszűnésekor.

Lyonee # 2015.10.23. 17:13

Az előző hozzászólásban feltett kérdésemre még mindig várom a választ.

Lyonee # 2015.10.18. 11:06

Szeretnék segíteni egy ismerősnek.
Most derült ki, hogy a munkáltatója nem fizette ki a 30 éves jubileumi jutalmat 2 dolgozójának. Az egyiknek 2, a másiknak több, mint 3 éve volt esedékes a kifizetés.
Szerencsétleneknek azt mondták, hogy már nem is lehet kifizetni.
A jubileumi jutalmat a munkáltatónak a dolgozó kérése nélkül is ki kellett volna fizetni, a munkáltató kötelezettségét elmulasztotta. Szerintem szándékosan,-mert utólag sem akarja kifizetni- a dolgozók meg csak most jöttek rá, hogy már járt volna a jutalom.

Mikor kezdődik a 3 éves elévülés?

  1. Amikor esedékes volt a jubileumi jutalom kifizetése?
  2. A közalkalmazotti jogviszony megszűnésekor indul?
  3. Nyugodott az elévülés, mert csak most derült ki? (Lehet, hogy a nyugvást nem jól értelmezem) Így az 1. esetben jár a több, mint 3 éves késésben lévőnél is?
  4. ...?

Az 1. és 2. esetre is találtam ügyvéd tollából példát. Melyik a helyes?

Krujnek Attila # 2015.09.02. 05:16

Kedves Westen!

Az alábbi írásból kiderül, hogy az elévülés csak a jogviszony megszünésekor indul el. Ha tehát 2014-ben szűnt meg a közalkalmazotti jogviszonyod, akkor szerintem még tehetsz jogi lépéseket.

http://munkajogportal.hu/…-kifizetese/

Üdv. Atesz

Kovács_Béla_Sándor # 2015.09.01. 20:39

Nem jól értelmezed. Nem is értem, honnan veszel ilyeneket.

DobciBari # 2015.09.01. 20:21

Kedves Fórumozók!

Érdeklődnék, hogy jól értelmezem-e, hogy amennyiben jár a jubileumi jutalom és a munkáltató azt nem fizeti ki arra hivatkozva, hogy "nincs rá pénze", az kimeríti a Kjt. 29. § (1) a) bekezdésében meghatározott rendkívüli lemondás esetét (a közalkalmazotti jogviszonyból eredő lényeges kötelezettségét szándékosan vagy súlyos gondatlansággal jelentős mértékben megszegi)?

Köszönöm a választ előre is!

ObudaFan # 2015.08.22. 06:34

Igen, három év az elévülési idő, ráadásul valószínűleg nyugodott is volna az elévülés.

westen # 2015.08.19. 07:27

1984 és 1988 közötti éveimet a munkáltatóm nem ismerte el közalkalmazotti jogviszonynak most igazolni tudom, hogy az volt. Időközben 2014.júniusától nyugdíjas lettem akkor kellett volna meg kapnom a 30 éves jubileumi jutalmamat amit nem fizettek ki emiatt.Kérhetem e most hogy fizessék ki.