OTP-B-hitel


Trab Antal # 2005.08.28. 13:25

Az OTP-t nagy ívben el kell kerülni. Nem tudom hogy mertél velük szóbaállni. Szélhámos beképzelt disznók. Egyszer engem azzal vádoltak meg, hogy aláírást hamisítok, aztán a végén kiderült, hogy ők szkennelték be rosszul az aláírást. Persze elnézést azt nem kértek.

HE0222 # 2005.08.25. 20:57

Az a legjobb, ha a PSZÁF-nek írsz, illetve a PSZÁF-nek mindenképpen írj, ő köteles foglalkozni az ügyeddel, nem fog elhajtani, és feltehetően megfelelő választ is fogsz kapni tőlük. Én már többször fordultam hozzájuk, és múködött a dolog.

matiz # 2005.08.25. 18:32

Sziasztok!
Az alábbi problémám merült fel: 2001-ben B-hitel szerződést kötöttem az OTP-vel. A hitelszerződés 2005. 08. 22-ig fennállt, akkor a bank felszólítására megszüntettem. Küldtek ugyanis egy tájékoztató levelet, mely szerint a B-hitel, mint konstrukció 2005. 07.01-jén megszűnik. Ennek ellenére a 2006. 06. 30-ig esedékes éves kártyahasználati díjjal még június 30-án megterhelték a számlámat. Szerintem erősen Ptk-ba ütközik, hogy olyan szolgáltatás ellenértékét fizetették ki velem, amellyel szemben a bank részéről semmilyen szolgáltatás nem fog állni. Azóta már a kártyámat is leadtam. Természetesen a kérdéseimet nekik is feltettem, de elhajtottak a fenébe. Gondolkodom, hogy írok egy levelet a PSZÁF-nek is. Mi a véleményetek? Köszi.