Lehúzott,kötelezték - NEM fizet!


ObudaFan # 2007.01.15. 17:40

5 év alatt viszont elévül a követelés, úgyhogy legalább egy írásos fizetési felszólítást küld, hogy ez ne következzen be. Egyébként jobban jársz, ha te indítasz el egy végrehajtást, mint ha bagóért eladod a követelést. Kérj költségmentességet a végrehajtási eljárásban.

Lhotse # 2007.01.15. 16:51

Vannak cégek, akik a követelésed 10-20 %-ért megvásárolják azt, aztán várnak, vagy jó ég tudja hogyan, behajtják...

zoepit # 2007.01.14. 19:06

...hogy mit?
Lehet hogy hülye vagyok,de...az hogy megy?
Nem jogellenes?Mit jelent?

Kovács_Béla_Sándor # 2007.01.14. 17:54

Akkor pórbáld meg eladni a követelést.

zoepit # 2007.01.14. 12:54

Pár éve egy ismerős lehúzott másfél millióval(többel,de ennyi bizonyitható papiron)amit hamis papirokkal csalt ki tőlem majd lelépett vele./azt mondta szálljak be egy-nem létező-vállalkozásba,hamisitott szerződést,ügyvédi aláirást...stb./
Miután feljelentettem,elitélték 8 hónapra csalásért+okirat hamisitásért és kötelezték a károm azonnali megtéritésére,kamatostúl.
Leülte a 8 hónapot,gért fűt-fát,azóta sem fizet.Arra hivatkozik,nincs semmije,persze:VAN-csak ravaszul nem saját nevén...
MIT TEHETEK?Azt mondták,indittatsam el a törvényes behajtást de hogyan?Miből?
Nekem fix havi keresetem NINCS,édesanyám küld havi 45 ezret,abból élek.Más jövedelmem festőművészként+grafikusként bizonytalan.

A pénz amit lehúzott akkoriban,ajándék volt nagynénémtől.Egy részéből házat vettem,másikat lehúzta az "úriember".
Ez már 3 éve lassan!/tárgyalás/
MIT tehetek!?