SEGÍTSÉGET TANÁCSOT KÉREK....


dzsoni1 # 2013.11.29. 17:29

Köszönöm,az indoklás,fent áll a veszélye az újabb bűncselekmény elkövetése,tanúk megfélemlítése,nem szó szerint idéztem, valóban,de ezek kiküszöbölhetőek házi őrizettel,ezért nem értem.

gerbera317 # 2013.11.29. 14:40

A Be. éppenséggel elég konkrétan leírja, mikor van helye előzetes letartóztatásnak, illetve a fenntartásának. Nem indokolja az ügyész a javaslatát?

Kovács_Béla_Sándor # 2013.11.29. 14:17

nincs elegendő bizonyíték a vádemeléshez,ezért a nyomozást,2014.jan 25.-ig meghosszabbítja...
Nem hiszem, hogy ez egyenes idézet lenne. (Túl azon, hogy a szerkezete sem stimmel.)

Véleményem # 2013.11.29. 13:57

Nyilván meg van az oka...
Nem fejtegetem ezer oka lehet. Az ügyben nyomozó embernél érdeklődjön ő tud elméletileg választ adni...

dzsoni1 # 2013.11.28. 17:53

Fiamat 2013.Márciusban előzetes letartóztatásba helyezték,a vád csoportos rablás...bár sajnos a cselekményen ott volt,egymás utáni három ügyről beszélünk,az ügy bagatel az elkövetési mód,az rossznak mondható,többszöri védekezési indítványainkat szinte félre seprik,állandó jelleggel hosszabbítanak,az bizonyítva van hogy a fiam nem vett részt aktívan,tehát ugyan ott volt de a sértetteket nem bántalmazta,ő a sértettektől el nem vett semmit de sajnos jelen volt,kérdezném mért van hogy sem házi őrizetbe se lakhely elhagyásival,tehát semmilyen módon nem akarják ki engedi,immár 8 hónapja előzetesben tartják,az ügyészség vissza adta az ügyet "nincs elegendő bizonyíték a vádemeléshez,ezért a nyomozást,2014.jan 25.-ig meghosszabbítja..."ennek ellenére ismét az legszigorúbb fegyintézkedést javasolja az ügyészség a fiam részére,miért?valóban nem lehet ilyenkor semmit tenni a szabadlábon védekezés ügyében?minden ügyészi indítványra rá kell bólintani és jóvá hagyni???Gyermekem 19 éves első büntényes,tényleg a legszigorúbb fegyintézkedést kell rá alkalmazni?Én mint édesanya nem tehetek semmit?