Feljelentes


Öreg Tölgy # 2017.07.20. 08:24

Először is el kellene döntenie, hogy Ön mit akar. Utána vagy visszavonja a feljelentését, vagy nem csinál semmit és várja az idézést a bíróságtól a személyes meghallgatásra.

Egy anyuka2 # 2017.07.20. 07:46

Szép napot!
Bántalmazásért feljelentést tettem egy üzletember ellen aki az üzletemben bántalmazott jogtalanul mi a teendőm.
az üzletember azt szeretné, hogy vonjam vissza a feljelentést 8 napon belüli látleletem van.
Mi a teendőm.

Öreg Tölgy # 2017.07.19. 09:57

T. strawberry82,

ha ön csak feljelentő az ügyben (és nem gyanúsított), akkor se ki nem fogja az Ön előéletét vizsgálni. Más kérdés, hogy azt nyilván senki nem tilthatja meg, hogy a volt barátja mit mond el az anyukájának.

strawberry82 # 2017.07.19. 08:15

Kedves Forumozok, Ugyvedek!
Remelem, itt tudtok segiteni, valaszolni, mielott feljelentest tennek a volt baratom ellen. Nekem van felfuggesztett buntetesem, meg van 1 ev es 7 honapom hatra. A kerdes, ha feljelentest teszek, kiderulhet errol? Anyu megtudhatja, ha vegig mellettem lesz?
Kulon fogjak kezelni, figyelembe venni, es nem foglalkoznak a regi ugyemmel, ugye?
Ha feljelentettem, utana milyen eljaras varnak ram, vagy mik a folyamatok?
Kerlek Benneteket, valaszoljatok minel elobb, mielott feljelentest tennem meg. Nagyon szepen koszonom a segitsegeteket!
Udv: strawberry82

Öreg Tölgy # 2017.04.15. 05:16

Ez sok mindentől függ, de feltehetően hamis vád.

gozmozdony # 2017.04.13. 21:30

Tisztelt Fórumozók!

Szeretném megkérdezni, mit követ el az a munkaltató, aki az eredeti munkaszerződést átírva nyújt be bizonyitékként egy újat, rendőrségi feljelentés során?
A becsatolt szerződés aláíratlan, de bírósági szakaszba nem került, csak az ügyészség hozott határozatot. Mivel szankcionálható, ill. mi szokott lenni a gyakorlat, ezen magatartás kivizsgálásakor?