TÖKÖLI BV


Lorcsi # 2006.07.25. 21:23

Babi!
Igazán nincs mit köszönnöd, már mondtam:-)
reméljük, hogy hasznát is veszitek...
de ha véletlenül nem, akkor s megpróbáltad:-)

Nelcsi # 2006.07.25. 21:40

Sziasztok!

Szia bohacs67.Az ügyvéd Pesti,én nem vagyok az.Felmentem hozzá,bőven szánt rám időt,és teljesen meg vagyok elégedve a hozzá állásával,+maximálisan megbízok benne.Hidd el,láttam én már elég ügyvédet,ügyészt....Ez az első ügyvéd,akinek szíves örömest fizetek,hisz látom az értelmét,és korrekt(megszabott)árai vannak,számlaképes,ami nem hátrány.(előző ügyvéd,lazán öltönyzsebbe tette az előleget-nem is csinált érte semmit)Bátran merem ajánlani,én nála maradok,és örülök,h elvállalta az ügyünket.Külön e-mailben küldöm az elérhetőségét.
Szia Babi.Köszönöm,remélem a legjobbakat,a rossz után csak jo jöhet.:))
Szia Lorcsi.Jol telt a hétvége?alig várom,h mi is ott tartsunk már,h kicsit(aztán végleg) haza jöhessen:))

Sziasztok.

Lorcsi # 2006.07.27. 10:23

Képzeljétek!
Az állampusztai BV annyira megenyhült, hogy nem is kértünk most 7végére eltávozást, erre tegnap közölték a drágámmal, hogy menjen 7végére haza!
Még a végén megszeretem őket a végére...á, azért ez nem valószínű!
Babi! Ez a hozzáállás eléggé bíztató a számodra!!! Hátha a te párodhoz is ilyen kegyesek lesznek :-)
Nem fájdítani akartam a sziveteket, csak a pozitív példával, tartani bennetek a reményt:-)
Jó hétvégét!
Vigyázzatok magatokra!

Babi27 # 2006.07.27. 11:03

Nagyon örülök Lorcsi, hogy ilyen jó hírt kaptál a párodtól. Remélem a mi esetünkben is ilyen kedvező döntést, hoznak. Amióta beadtam a kérelmet, azóta nem alszom nem eszem"igaz eddig sem ettem többet" annyira ideges vagyok hogy hogyan fognak döntést.
Írtad, hogy erre a hétvégére nem kértetek el távot. Ezt a mondatot úgy értelmeztem, hogy a drágámnak kell kérni az el távot, ha megkapja a kedvezményeket. Vagy rosszul értettem? Én úgy gondoltam, ha megkapja a kedvezményt akkor ők mondják meg mikor jöhet haza.

Lorcsi # 2006.07.27. 13:39

Õk mondják meg, de neki kell kérvényeznie. Szabadságot kell kérnie azokra a napokra.
Mindent kérvényezni kell!

Csak tudod én nagyon sokat telefonálgattam a Parancsnoknak, és tegnap volt a drágám parancsnoki meghallgatáson és ot mondta neki a Parancsnok, hogy hazajöhet, pedig ebben a hónapban már volt kétszer. Csak így hogy ő már szabadul jövő héten, kiadták a szabadságot és ő már keddtől nem dolgozik.

Mondd a párodnak, hogy érdeklődjön utána mindennek, ha nem megy ő ott utána, nem fogják neki feljánlani!!!

Babi27 # 2006.07.27. 18:46

Köszönöm a gyors válaszod.
Jó hétvégét nektek, na és persze sok boldogságot. Kicsit na jó nagyon irigyelek titeket, hogy vége ennek a rossz időszaknak. De már nekem is 4 hónap van hátra. És remélem, elfogadják a kérelmemet és akkor könnyebb lesz kibírni ezt az időt.

Lorcsi # 2006.08.01. 12:00

Szia Babi!
Nincs semmi újság? Hogy bírjátok? Már nincs is sok, nektek sem. Én hosszabb út vgét járom...! Azért ha megtudsz valamit írj! Kiváncsi vagyok, meg nagyon szorítok nektek:-)

Babi27 # 2006.08.01. 13:46

Szia Lorcsi

Sajnos még semmi hír. De mindenféle képen megírom a fejleményeket, hiszen neked köszönhetem, hogy idáig is eljutottam.
Nagyon reménykedem, abban hogy megkapja, de félek, hogy az idő rövidségére fognak hivatkozni " kérdés kinek rövid az idő..... Mert a parancsnoknak biztosan, de akik, bent vannak ….." Ha elutasítják a kérelmet, lehet felebezést benyújtani?

-Betty- # 2008.08.21. 20:49

Sziasztok!

Most bukkantam erre az oldalra..Az Én párom Tökölön van hétfő óta,előtte Vácon volt,a 3-ik hóban járunk,h lehet EVSZ-t kérni,v vmit h hazajöhessen legalább 7végére?Kérelmet vki nem tudna nekem küldeni?Előre is köszi mindenkinek,KITARTÁS! :-)

ksstomi # 2008.08.22. 06:35

hozzászólás törölve

edi71 # 2008.09.07. 20:22

Sziasztok!
A férjem 18 napja van bent, eddig a venyigében volt most Tökölön van.Még nem telefonált azóta egyszer sem.20 e ft-ot vitt magával.14 hónapot kapott gondatlan közúti baleset okozásának vétsége miatt.Totál kétségbe vagyok esve,nem is tudom mit csináljak.Az ügyvédje sosem ér rá ezzel foglalkozni.Persze holnap keresek másikat.Ez normális,hogy nem telefonálhat?Örülök ,h rátaláltam erre az oldalra,mert legalább már van fogalmam valamiről.

Tvrytko # 2008.09.09. 09:58

egyszerű az eset nem kell bűnözni... persze mikor már ülnek mindenki esdekel ezért azért... nem kell bűnözni...

monalisa1 # 2008.09.09. 10:42

Ennyi idő alatt csak hírt kellett vona adni magáról, de azért rossza nem kell gondolni., remélve mihamarább telefonál majd.

Tvrytko
Gondatlan küzúti baleset okozásának vétsége NEM bünözés - ergo akár veled is megtörténhet bármikor.

Monalisa
laikus hozzászóló

ksstomi # 2008.09.11. 09:41

hozzászólás törölve

ksstomi # 2008.09.11. 09:46

hozzászólás törölve

Wviki75 # 2008.09.12. 13:36

Helló!
Az én párom 2 hetet töltött a Venyigében onnan átvitték most 1.-én Tökölre ,közel 2 hete ott van,de hívni még nem tudott és egy 5.-én érkezett levél kivételével semmit nem tudunk róla.Milyen hely ez a Tököl?Állítólag a Venyigénél jobb!Látom másoknak is haspnló gondjaik vannak.Aki gyerekes ott a gyerek emberi jogait is sértik ezzel,mert nem engedik,hogy kapcsolatot tartson a bent lévő szülőjével,hírt kapjon róla stb.Ezzel kapcsolatban már írtam az Ombudsmannak is.Ne hagyjuk ezt!
Üdv.Wviki75

edi71 # 2008.09.12. 17:10

Sziasztok!
Mindenkinek köszönöm a jó szavakat!Telefon még azóta sem volt,ha minden igaz a jövőhétem már fog hívni.De legalább levél jön már.A lányunk most lesz 2 éves és nagyon nehezen viseli az apja hiányát.Tudja vki,hogy ha megkérjük a fogházasítást ,akkor ott maradhat Tökölön vagy sem.És azt,ha marad börtönben akkor is lehet kérni enyhébb végrehajtási szabályokat vagy az csak a fogházasoknak jár?Neki szerencséje volt,azt írta,hogy normálisakkal tették össze.Remélem Wviki75,hogy nektek is az lesz.Légyszives írjatok,ha tudtok vmit ez ügyben.Köszönöm mindenkinek.Edi.

Wviki75 # 2008.09.12. 17:34

Sziasztok!
Edi71 nekem a múlt pénteken írt levélben azt írta a párom,hogy 1-2 hét amíg rárakják a kártyára a pénzt.Küldtem neki borítékokat is,de a héten levél sem jött.Neked mi van a borítékon bv?,a párom bv15 ,gondolom ez a zárkaszám.Hátha együtt vannak.Nekünk meg most ment elsőbe a kisfiunk és ő is nagyon hiányolja az apukáját.Mindíg kérdezi jött-e levél és együtt bűvöljük a telefont,de hiába!Nem tudom ez mire jó?Nem csak őket szivatják ezzel,hanem a családot is!
Üdv.Mindenkinek!Wviki75

edi71 # 2008.09.12. 17:36

Még annyit Wviki75,hogy az ügyvéd ma volt nála és Ő fizetett be a számlájára pénzt.Külön a telefonra,külön ,h tudjon vásárolni.Így már hétfőn megkapja és tud hívni.Amit én adtam fel rózsaszín csekken jóval később fog megérkezni az adminisztráció miatt.A Venyigéből pedig több,mint 1 hónap,mire utána küldik.Ennyi.

edi71 # 2008.09.12. 17:45

B 10.De ez a körlet szám.Telefonálni reggel 6-tól lehet 18-ig,csak hétköznap.Ő írta,h dolgozik és pont így reggel 6-tól 18-ig,de remélem változni is fog majd a munkabeosztása.

Wviki75 # 2008.09.13. 03:01

Kösz az infokat edi71!Ezek így egyáltalán nem korrekt eljárások.az enyém is akar dolgozni,de még nem tudta ,hogy engedik-e az orvosok,mert asztmás és idegnyugtatókat is szed,de ezekről lemondott ,hogy dolgozhasson.Azt írta,ha nem engedik akkor lehet átviszik máshová,így kérte még ne küldjek levélen kívűl semmit,ezért még pénzt sem küldtem.Mivel a héten nem jött levél így azt sem tudom dolgozhat-e,vagy már el is vitték máshova.Viszont akkor a levelem sem kapta meg a borítékokkal.Ha olyan a nevelő több napig ül a levélen mire feladja és amit küldesz azt is egy kicsit még pihenteti mire odaadja.Ezt itt a házban ezeken a dolgokon már átment szomszédok mondták/vannak páran/.ezek után gondolhatod milyen házban lakunk!Arról tudsz valamit beszélő mégis mikor lesz?Üdv.Mindenkinek!Wviki75

ksstomi # 2008.09.13. 06:08

hozzászólás törölve

edi71 # 2008.09.13. 07:31

Sziasztok!
Úgy tudom,h beszélő minden hónap első vasárnapján van.De,h mindenkinek vagy csak a dolgozóknak azt nem tudom.Így én okt.5-én tudok menni.Viszont most írta a férjem,h amiket még a venyigébe írtam neki ,most megkapta.3 hét után.
Tamás! tudsz arról vmit,hogy ha nem kerül át börtönből fogházba,akkor is lehet kérni EVSZ-t?
Wviki!A lényeg,csak küld a leveleket,reméljük megkapja,mert ennyi legalább, ami tartja a lelket bennük!

Wviki75 # 2008.09.13. 08:53

Köszi a biztatást ksstomi!Én is remélem a lehetőségekhez képest a legjobbakat!Nektek is edi71!Párom részéről még panasz nem érkezett,igaz 1 levelet kaptam és abba nem fogja megírni.Valóban igaz,azért mert valaki fogva tartott az emberi méltóságába akkor sem lehet belegázolni.Én nem tudom milyen helyek ezek,de szégyen,hogy Európában létezik ilyen.Én az Ombudsmannak a gyerekem jogai megsértése miatt írtam,mert korlátozzák az apjával való kapcsolattartást.Egy elítéltnek is joga van a családjáról tudni ,hisz ember ő is.Ezek csak az én buta gondolataim,sajnos a valóság teljesen más.Ha kell én mindennap írok az Ombudsmannak akár az elítéltek bánásmódjával kacsolatban,akár a család jogaival kapcsolatban.Üdv.Wviki75
Levelet ma is küldtem neki hátha egyszer megkapja!

Wviki75 # 2008.09.13. 16:28

Ha okt.5.-én van elvileg beszélő és mi is akkor mehetünk akkor 1 hét híján 2 hónap után találkozhatunk először!Ez azért szörnyű!