külföldi vásárlás neten


szancsez # 2008.06.28. 13:08

tulajdonképpen most a távolság az, ami a baj, mert ha mo-gon történt volna, akkor a számlaszáma és a neve alapján könnyen fel lehetne jelenteni.

szancsez # 2008.06.28. 12:53

igazábol jöv hét hétfő fele, de biztosra tudom hogy átverés az egész

kismukk # 2008.06.28. 12:44

Talán akkor a Kinai Követségen lehetne érdeklődni először, tudnak-e róla valamit, mit lehet ilyenkor csinálni. Számitásod szerint, mikor kellett volna az árunak megérkeznie?

szancsez # 2008.06.28. 12:30

A cég az kínában van és az illető címe is ott van.És a weblapon volt az msn címe és ott egyeztünk meg,az illetőnek tudom a címét nevét meg mindent , mert az kelett a banki átutaláshoz.

kismukk # 2008.06.28. 08:32

Hol az illető cime, Kinában? vagy Bp-en?
Lehet hogy semmi köze sincs a honlapos céghez? (csak megtévesztésül használja)

szancsez # 2008.06.28. 06:44

Tisztelt Urak/Hölgyek!

Olyan gondom lenne, hogy egy kínai céggel megegyeztem, és a pénzt előre kellet fizetni. Nos ami van weboldaljuk, az nagyon hitelesnek TŰNIK, mert működési engedély stb fentvan, és a honlap maga is nagyon sok munka megcsinálni, ezért is gondoltam, hogy nem átverés. A pénzt western unionos befizetéssel utaltam, és utána egyszerűen nem foglalkoztak vele. Amit buktam, kb 100-120ezer ft, egy másik ismerősöm meg mégtöbbet bukott. Ez ellen lehet vmit csinalni, vagy miliókat lopnak az emberektöl, és nem tehetsz semmit. Neve, címe megvan az illetőnek, hiszen kelett az utaláshoz.