A férjek védelmében


elfmage999 # 2016.07.27. 08:27

mamamacoka:

Megnéztem az oldalt és ez csak az érem egyik oldala.
Viszont ez kap médiahangsúlyt, és bírói figyelmet.

Ellentétben ezzel:
http://www.apakazigazsagert.org/…-gyermekekre

Ha megnézed a számokat a 90%-os anyai elhelyezés mellett a 10-15%-os elidegenítési kutatással kimutatott adat azt mutatja, hogy az anyák döntő túlsúllyal használják ezt az eszközt fegyverként ezzel tönkretéve a gyermekeket.

Ez is masszív bántalmazás, csak ezt el lehet kenegetni és nincs direkt kimutatható jele mint egy ütésnek.

Ehhez jön a jelen gyermekgondozói szakgárda anyapártoló beállítódása, aminek következtében a fenti bántalmazás fekete fehér kimutatása mellett is leírják a szakvéleményükben hogy az anya nem hibás.

Sőt ilyenkor az elidegenített fél a hibás, mert egy idő után nem keresi a gyermekével a kapcsolatot.

wers # 2016.07.27. 08:15

na meg ugye az úságírók bevált trükkje, leírni bármit mernek, majd esetleg javitanak.

wers # 2016.07.27. 08:11

Te látod a cikket is?

Kovács_Béla_Sándor # 2016.07.27. 08:07

Annyi a baj az egész cikkel, hogy az alapállítás nem igaz, hatalmas csúsztatás.

wers # 2016.07.27. 07:52

Na megint a kedvencem, a statisztikka. Ugyanazon tényadatokat máként kiragadva, öt perc alatt bizonyithato az ellenkezője is.

Vegyük már ki abbol 91 %-bol azokat az esteket, amikor azért itélte az anyának, mert a szülők ezt igy kérték, ebben egyztek meg. Aztán lehet vizsgálni a maradékot.

mamamacoka # 2016.07.27. 07:21

igen Dr.Attika, - látod, hogy 90%-ot írtam, ez kb fedi az arányt, én is olvastam ilyenről...

Dr.Attika # 2016.07.27. 07:09

Van családon belüli erőszak a férjek sérelmére is, de azok nem nagyon jutnak a hatóság tudomására, mert a férfiak ezt szégyenlik és nem teregetik ki a hatóság előtt. Régebben pont itt a fórumon írta egy férj- 120 kilós, izmos testalkat- hogy az 50 kilós felesége rendszeresen nekiugrik, karmolja, de nem mer még védekezni sem, mert, ha megütné, akkor az asszonynak "annyi lenne".

mamamacoka # 2016.07.27. 06:42

mivel a családon belüli erőszakot éppen a nők ellen követik el 90 %-ban ezért nem kell csodálkozni, hogy a válást benyújtók többsége a nők, és pont ilyen arányban, csak a két dolgot nem kell külön problémaként kezelni, mert egy tőről fakad.

Minden elfogultság nélkül állítom, hogy ezt az oldalt érdemes tanulmányozni, sok válasz van a felvetett problémára, mindamellett, hogy szerintem is szüksége van a gyermeknek mindkét szülőjére;

http://nokjoga.hu/…leni-eroszak

elfmage999 # 2016.07.26. 21:32

Csodálom, hogy le merték írni, hogy a gyerekek 90%-át a nőknél helyezik el, valamint hogy 71%-ban nők kezdeményezik a bontópereket.

Azt is le merték írni, hogy "A válóper – vagy hivatalos nevén bontóper – során az apák, a férjek, a férfiak érdekeit a bírói gyakorlat olykor hátrányosan kezeli. Vitás esetben a válás során a gyerekeket nevelő feleség javára döntenek számos olyan helyzetben is, amelyben a férjnek van előnye."

Ez egy látlelet a női irányban elfogult bírói gyakorlatról.