Boltvezető végzettség


Hyperprof # 2006.06.25. 19:17

Köszönöm Monalisa1 az üzit.
Ok. Ezt fogom csinálni..
Thx.

monalisa1 # 2006.06.25. 07:12

Vélem a képesítésed megfelelő lehet a nyítandó üzlet profiljához.

A másidik kérdésre - csupán mint laikus - egy lakótelepen bármelyik itallerakat tulajdonosát megkérdezheted a boltnyítás mikéntjéről., ha több üzletben is elbeszélgetsz szélesebb körű linformációhoz jutsz - bizonyára mindegyik egy kicsit másként mondja majd el a saját történetét és így teljesebb lesz a kép előtted. Azt ne felejtsed el elmondani nekik, hogy nem konkurenciaként mennél a nyakukra...

Hyperprof # 2006.06.24. 18:14

Hy!
Ha van nekem egy Vendéglátó-űzletvezető okj-s képesítésem, nyithatok e egy „Palackozott Italok Boltja”-t.
Mi szükségez egy ilyen üzlet megnyításához, hol lehet utánnajárni a dolgoknak?

dgabor # 2006.05.29. 05:54

Köszönöm a válaszod!

_Lala_ # 2006.05.26. 12:37

Szerintem, ha az üzlet működési engedélyébe a kiskereskedelmet is fel akarod venni, akkor ehhez kell kereskedelmi végzettségű dolgozó. Persze, a javításhoz meg ugye másfajta kell.

dgabor # 2006.05.26. 11:47

Légyszi valaki segítsen!

dgabor # 2006.05.23. 09:20

Üdv!
Szeretném megtudni, hogyha egy olyan vállalkozást indítanék, ami javítással foglalkozna, de mellette még forgalmazni is szeretnék, akkor kell-e ehhez boltvezetői végzettség? (pl.: gumi, felni javítás...de forgalmazás is) Nem tudom még milyen vállalati forma lenne. Milyen lenne jó? Mihez kell boltvezetői, és mihez nem?
A választ előre is köszönöm!