viccek és ami belefér


Legislator # 2011.03.02. 20:35

tanulságos, egyben szomorú story.


Sunshine after the rain.

hunfrakk # 2011.03.06. 19:56

Egyjogász # 2011.03.07. 17:06

A Gyurcsányt magasztaló úr szerintem az az ügyvéd (vagy legalábbis nagyon hasonlít rá) aki arról híresült el, hogy kaszinótojást kent szét valamelyik közintézményben az általa Orbán bullának nevezett nyilatkozaton....

Most már csak azt nem értem, akkor miért azt tartotta fontosnak kiemelni minden sajtótermék, hogy a kaszinótojáskenő ügyvéd, és miért nem úgy írták, hogy kaszinótojást kent szét az MSZP szimpatizáns?

Kalim Pál # 2011.03.23. 17:41
  • Kisfiam, menj le a boltba, és hozz egy kiló hurkát! De ne véreset!
  • Jó, hozok, denevéreset.

Az interneten található idézetek legnagyobb baja, hogy nehezen ellenörizhetö a hitelességük. /Petöfi Sándor/

hunfrakk # 2011.04.05. 19:19

jó szórakozást

Sz.Márton # 2011.04.08. 20:45

Vajon Tom Jones ezt valaha hallotta - és ha igen akkor vajon milyen arcot vághatott eközben?

hunfrakk # 2011.04.14. 18:49

A cigányasszony hazavisz egy háztartási hazugságvizsgálót, ami sípol, ha valaki hazudik.
A gyerek hazaér az iskolából:

- Hanyast kaptá, fiam?

- Ötöst, anyám! BIP

- Hármast! BIP

- Na jó...egyest.

Anya:
- Bezzeg amikor én iskolába jártam, sose kaptam egyest! BIP

Apa:
- Bezzeg amikor én iskolába jártam... BÍÍÍÍP

- De Apa! Te soha nem is jártál iskolába?

- Há ne szemtelenkeggyé mán fiam, tudd ám kive hogyan beszész, az apád vagyok! BIIIIÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍP-BIIÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍP

hunfrakk # 2011.04.16. 19:43

Impossible # 2011.04.16. 21:58

ez a vicc, ez marhajó :DDD

hunfrakk # 2011.04.21. 20:30

Történt egyszer, hogy Gazsinak teljesen elfogyott a pénze. Mindenét el kellett hogy adja, már csak egy színes tévéje maradt.

Jön a tél, a rajkóknak meg csak enni kell adni valahogy. Gondolja, megkérdezi a feleségét, hogy vajon mitévők legyenek.

- Té ásszony, há` mostán mit léhétné csiná`ni?

- Ménnyí él á Kohnhuz, aszt kirjí tűle 100 ezeret.

- Dé há uccsé ádná!

- Csák próbá`d még!
Gazsi felkerekedik, és elmegy Kohnhoz. Bekopog az ajtaján. Kinyílik az ajtó, és ott áll Kohn.

- Jó éstít álássán csókolom á kezsit. Áz á hélyzét, hogy élfogyott á pízünk, már mindent éládtunk, csák égy színes tívínk márádt. Kíne 100 ézér forint hogy á rájkóknák énni tudjunk ádni á tílen.

Gazsi legnagyobb meglepetésére Kohn azonnal megy oda a széfhez, és már hozza is a pénzt. De mielőtt átadná, mondja Gazsinak:

- De aztán tudod-e, hogy 200 ezret kell majd megadnod?

- Gazsinak nincs mit tennie, nagyon kell a pénz, elfogadja az ajánlatot. De Kohn folytatja:

- Gazsi, ennyi nem elég. Azt mondtad, hogy van egy színes tévéd. Hozd el biztosíték gyanánt.
Gazsinak nincs választása, hazamegy és elhozza a tévét. De miután letette a tévét, Kohn folytatja:

- Nézd, Gazsi, amíg te elvoltál, kicsit gondolkoztam: te alkalmi munkákból élsz. Honnét tudnál előteremteni 200 ezer forintot? Ezt őszintén szólva elég nehezen tudom elképzelni. De tudod mit? Most itt hagyod a felét, a többit meg majd csak meg tudod majd keresni valahogy, és később majd megadod.

Gazsi szóhoz sem tud jutni, Kohn meg becsapja az orra előtt az ajtót. Gazsi megy haza lógó orral, és így morfondírozik:

- Most sé pízém, sé tívím, és míg ín lógók 100 ézérrél á Kohnnák...

Szolgáljon ez a vicc tanulságul és figyelmeztetésül azoknak, akik bedőlnek a reklámokban vidáman pénzt átvevő emberekekel illusztrált beetetéseknek, és akik nem is gondolnak bele, hogy ez mivel is jár valójában.

hunfrakk # 2011.04.27. 16:43

Jézus sétál a Váci utcán. Köré gyűlnek az emberek és csodálják.

Jézus odalép egy vakhoz, ráteszi a kezét a vak szemeire, mire az rögtön látni kezd.
Odalép egy sükethez, ráteszi a kezét a süket füleire, az rögtön hallani kezd.
Odalép a cigányhoz... mire az rémülten hátrál:

- Hozzám ne nyúlj, rokkantnyugdíjas vagyok!

hunfrakk # 2011.10.11. 21:09

Mi volt ma a reggeli a börtönben?

  • Friss meleg Buci.......:)
hunfrakk # 2011.10.11. 21:12

Négy férfi beszélget:
Első: Én a feleségemet havonta egyszer teszem a magamévá.
Második: Én havonta kétszer.
Harmadik: Én hetente egyszer.
Negyedik: Én hetente kétszer.
Első a negyedikhez: Neked nincs is feleséged.
Negyedik: Ja, nem a tiédről volt szó?

hunfrakk # 2011.10.20. 19:00
Impossible # 2011.10.20. 21:17

:DDDDDDDDDDDDDDD

hunfrakk # 2011.10.25. 16:53

Kohn jelenti a rabbinak, hogy szeretné eltemettetni a rottweilerét.

Rabbi felháborodik: - Mit képzel, gójokat sem temetünk, nemhogy kutyát!!! Menjen a katolikus paphoz!
Kohn az ajtóból visszafordulva: - Azt hittem jól jönne az a kétszázezer temetési adomány...
Rabbi: - Állj meg fiam, hogy is hívják a megboldogultat: Róth Weiler?!

Legislator # 2011.10.25. 22:47

XD


Sunshine after the rain.

hunfrakk # 2011.10.31. 09:43

kutyus a futballpályán
elkapni lehetetlen

hunfrakk # 2011.11.10. 20:53

A cigány betelefonál a bankba:

  • Tessík mondáni, meggyütt mán a segíly a kártyámra?

Mire az ügyeletes munkatárs:

  • Azt nem tudom, de az adómból már levonták.
hunfrakk # 2011.11.15. 19:27

Három roma érkezik a mennybe. Szent Péter fogadja őket, majd közli az Úrral:

  • Uram, három roma érkezett.
  • Nyisd a kapukat és engedd be őket, Péter! Mindenkit befogadunk.

Két perc múlva jön vissza Szent Péter:

  • Uram! Eltűntek!
  • Kik? A romák? - kérdi Isten.
  • Nem, Uram, a kapuk.

További részletek: http://kuruc.info/r/22/27862/#…

Dr.Attika # 2011.11.16. 23:54

Helytelen ezen viccelődni. Minap hallottam egy szociál-liberális elveket valló értelmiségit nyilatkozni az egyik televíziós csatornán, hogy az a baj, hogy a többségi társadalom képtelen tudomásul venni, hogy a roma társadalomnak a tulajdonjoghoz való viszonya eltér a többégi társadalom tagjainak a tulajdonjoghoz fűződő viszonyától.

steini # 2011.11.17. 10:48

Kedves Dr.Attika! Velem meg az a baj, hogy képtelen vagyok tudomásul venni, hogy miért nem lehet elfogadni a többség véleményét... Elvileg demokráciában élünk, vagy mi.
Arra azért kíváncsi lennék, hogy ha egy, a többségi társadalomhoz tartozó személy a kisebbségi társadalom egy tagjától elvenné valamelyik vastag aranyékszerét, mi lenne a reakció? A többségi társadalom által elfogadott tulajdonjogi viszonyokat hoznák fel, vagy az általuk elfogadott elvek szerint "igazságot szolgáltatnának"? De hogy egy már klasszikust idézzek: ha "nem tetszik, el lehet innen menni". Bár a népszámlálás eredményeként az is kiderülhet, hogy változott-e a többségi társadalom. Aztán majd eljutunk oda, hogy jönnek a magyar viccek...

ius latratus # 2011.11.17. 12:00

steini

Én romának vallottam magam, mert csak.
Nem, nem változnak a többségi társadalom arányszámai, ugyanis a cigány simán magyarnak vallja magát - már ha egyáltalán a kérdőívben eljutott vele a biztos odáig.

(nem nagyon ide illik, de pár éve egy TÁMOP- programba csak úgy fértünk be -nyelvtanfolyam-, ha nyilatkozzuk: romák vagyunk)

Na, ez a vicc.

Dr.Attika # 2011.11.17. 12:28

Kedves "steini"!
Nem tetszett észrevenni hozzászólásomban az iróniát?
12 éves koromban két roma fiú fényes nappal Gyöngyös főterén megállított, lefogott és elvette 22 forintomat. 1975-ben egy roma "fiatalember" Gyöngyös belvárosa melletti parkban elvette Malbórós reklámszatyromat. Szerencsére a benne lévő igazolványomat meg édesanyám által csomagolt tízóraimat nem vette el, hanem "csak" kiszórta a földre.
(Ha esetleg nem tudja, hogy annak idején egy "malbis reklámszatyi" milyen értéket képviselt, akkor nézzen utána a neten.)
1992-ben a fiamtól egy roma fiú osztálytársa ellopta a távirányítós kis autóját amit egy baráti házaspárunktól kapott ajándékba, akik külföldről hazaérkezve lepték meg vele. Megakarta mutatni az osztálytársaknak.

steini # 2011.11.17. 14:16

Kedves Dr.Attika!
De észrevettem. Ha a hozzászólásomból nem derült volna ki, én ezzel a jóképességű értelmiségivel nem értek egyet. Erre utaltam, amikor azt írtam, hogy ha nem tetszik, el lehet innen menni. Mármint a kisebbségi társadalomba tartozónak. Irány Kanada, aztán lehet ott "embercsempészni", gondolom a kanadaiak ezek után annyira már nem sajnálják őket.
És én nem vagyok hajlandó tudomásul venni, hogy miért nem hajlandó a kisebbség alkalmazkodni a többséghez. Nem a bűnözésből kell megélni.