2004 évi 13.havi juttatás


sunom # 2005.04.15. 06:59

üdv!
Ahogy látom "egy cipőben járunk"(sok más munktársunkkal együtt). En is segítségkérés miatt léptem be, de úgy látom régóta nem kaptál semmi hozzászólást, vagy egyebet az üggyel kapcsolatban. Én nem rendőr vagyok, hanem a bv.-nél dolgozom hivatásosként, tehát "ránk is" vonatkoznak a13. havival kapcsolatos kérdések.A héten megszületett nem jogerős döntés értelmében az egyik megyében megítélték a próbaper során a juttatást.DE NEM JOGERÕSEN!. Még mindig várnunk kell, hogy helyben hagyják, azt, vagy elutasítják. Az egészben az a azép, hogy mindig csak a rendőröket emlegetik a ki nem fizetett 13.havi kapcsán . A börtönökben dolgozókra is ugyanaz a törvény vonatkozik, mint a BM -re.Ha még minket is hozzáadnak a tartozásaikhoz csődbe megy az ország? Ja és még meg sem említettem a kismamákat, akik nagyrésze a mai napig nem kapta meg a nekik megítélt elmaradt jövedelmempotlékot.

Zsoslayer # 2005.02.27. 15:53

Ki kell-e fizetnie a BM-nek a 2004. évi 13. havi illetvény fennmaradó részét, ha az aktuális év 1/12-d részét fizették ki? (mivel a BM egyáltlán nem akarja a többit fizetni)