Sexuális erőszak 16 éves diáklány ellen


monalisa1 # 2008.02.07. 21:34

A nőgyógyász megállapította, hogy nem történt közösülés. Minden egyéb más akár meg is történhetett, ahogy azt a rendőrőkkel kapcsolatban előadta. De maga a súlyos bűncselekmény kitaláció volt részéről!...

A kórházi ügyeletes vizsgáló szakorvosnak "a" Zsanett egy tök ismeretlen fiatal nő volt csupán - kenetet vett: negatív.

Tomekk # 2008.02.07. 21:34

Sziasztok! Köszönöm a véleményeket!
Én tudom,hogy min ment keresztül ez a lány és azt is tudom,hogy nem csak vele csinálta.
Azt nem tudom,hogy mivel zsarolt mert barátnőm még nekem sem szivesen mesél az esetről még a mai napig sem, de nekem elmondta,hogy a kihalgatáson és a bíróságon mindent kipakol,erőt vesz.
Az a mocsok egyébként nem csak leitatta hanem erővel az ágyra lökte stb...
Gondoljátok el,hogy egy ilyen állat mit művelhetett ott a lakásban egy 50kilós lánnyal..
Orális sexre is kényszerítette szegényt.
Ha nem akart csinálni valamit akkor jött a fenyegetés és a zsarolás.

nandy # 2008.02.07. 21:32

És tudod mit, ha egy 16 éves lányt visz fel a lakására, akit leitat, tán még valóban közösül is vele, arra én nem tudom megrántani a vállam, és azt mondani: na és?

monalisa1 # 2008.02.07. 21:31

Egy idő után annyira beleélheti magát önmaga hazugságába, hogy nem tud ill. nem mer a valóság talajára visszatérni - mit szólna a barátnője ha kiderülne: hazudott!...

nandy # 2008.02.07. 21:30

Ne keverd már ide a Zsanettet, az egy szégyen volt. Már kezdettől fogva kilógott ama bizonyos lóláb...

monalisa1 # 2008.02.07. 21:26

Ameddig hulla nincs, addig gyilkosság sincs, tehát elkövető sincs...

Ameddig a nőgyógyász nem állapítja meg a közösülés tényét, addig szerintem az oktató nem vádolható meg azzal amivel...

Oké, felvitte, itatta stb. - nem szép dolog -, de bizonyítotható-e hogy xy ténylegesen megerőszakolta a növendékét? Egy állítás áll egy tagadással szemben.

Sok bakfisnak "élénk" a fantáziája...

Emlékezzünk: a közelmúltban volt a Zsanett ügy, amikor is erőszakkal vádolt meg rendőröket, azonban ma már ott tartunk, hogy a rendőrök jelentették fel őt az ügyészségen.

nandy # 2008.02.07. 21:18

Egyábként azt simán el tudom képzelni, hogy ez a 16 éves lány fel sem fogta igazán, mi történik vele. Mert jó buli az oktató lakására felmenni (tán titkon még tetszik is neki), jó buli vele együtt piázni. És miután más is történt, azt már nem merte elmondani a szüleinek.
De ott egy felnőtt férfi, és szerintem nem normális dolog az, hogy fiatal csitriket visz fel a lakására, akiket leitat, majd közösül velük.

monalisa1 # 2008.02.07. 21:14

Igen, az otthonról hozott gyökerek...

nandy # 2008.02.07. 21:14

Hát igen, ez jó kérdés.

De mindentől függetlenül az a véleményem, hogy egy ilyen állítást mindig komolyan kell venni, főleg, ha kiskorú a sértett.

nyusz66 # 2008.02.07. 21:10

Monalisa!
Nem kell együgyü legyen. Elég, ha olyan a neveltetése, hogy tudja: a szülei romba dőlnének, vagy tutira őt hibáztatnák, mint te is. Ennyi elég is ahhoz, hogy inkább hallgasson.

monalisa1 # 2008.02.07. 20:46

Azzal együtt, hogy a magam részéről is maximálisan elitélem a történteket, de ha a lány az első eset után azonnal elmondta volna megfelelő helyen ami vele történt, akkor annak valóban meglett volna azonnal a következménye! És akkor nem történik meg vele ismét és ismét a gyalázat!

Juliskát nem lehet táncba hívni ha nem akar.

Kérdem én: egy mai 15-16 éves lányt hogyan lehet 2 éven keresztül (!) folytonosággal fenyegetésben tartani?! Már elnézést, de nagyon együgyü lehet az a leányzó...

Tomekk # 2008.02.07. 19:46

Köszönöm!

főnök85 # 2008.02.07. 18:54

Bzonyítás módjai:

Pl: akivel szemben még elkövette annak a személynek a vallomásával, más tanuk vallomásával, szembesítéssel, és még számos módja van, amit a nyomozóhatóság bizonyos szakértők igénybevételével majd végrehajt. És a rendőrség ezeket az ügyeket kiemelt fontossággal kezeli.

Tomekk # 2008.02.07. 18:30

KÖSZÖNÖM AZ EDDIGI SEGÍTSÉGET!

Holnap délelött 10-re megyünk a rendőrségre. Ki lessz tálalva végre az igazság! Egyébként ilyenkor ezt hogyan lehet bizonyítani? Az oktató egyébként 45éves és van élettársa meg 2gyerek,azt nem tudom,hogy az övé e. Annyit még tudok,hogy nem a barátnőm volt az eggyetlen!

Kovács_Béla_Sándor # 2008.02.07. 18:28

Én egy szakmai gyakorlati helyen dolgozó személy esetében vitatnám, hogy a kiskorú a "nevelésére, felügyeletére" van-e bízva. De ha a sértett eljárást akar, akkor ennek nincs jelentősége.

OFF
Azért az "úrért" még fizetni fogsz. :))
ON

főnök85 # 2008.02.07. 18:23

Kovács Béla Sándor úr!

Ez hála Isten nem magánindítványos, mivel a 2. fordulatot valósította meg azzal, hogy a lány oktatója. És magánindítvány csak az első fordulatban játszik.

főnök85 # 2008.02.07. 18:19

MINDEN KÉPPEN FELJELENTÉST KELL TENNED!!!!!!

Ez egy nagyon komoly és súlyos bűncselekmény. Az erőszakos közösülés minősített esete 197. § (1) Aki mást erőszakkal, avagy az élet vagy testi épség ellen irányuló közvetlen fenyegetéssel közösülésre kényszerít, vagy más védekezésre, illetőleg akaratnyilvánításra képtelen állapotát közösülésre használja fel, bűntettet követ el, és két évtől nyolc évig terjedő szabadságvesztéssel büntetendő.483
(2) A büntetés öt évtől tíz évig terjedő szabadságvesztés, ha b) a sértett az elkövető nevelése, felügyelete, gondozása vagy gyógykezelése alatt áll,

Ja és természetesen többrendbeli.

Az egy év nem számít, mivel ez a cselekmény csak nagyon sok idő múlva fog elévűlni.

Az ilyen " embereket" hívják pedofiloknak és őket a börtönben is nagyon szeretni fogják hátúlról.

Kovács_Béla_Sándor # 2008.02.07. 18:17

Magánindítványos, kiskorú esetében a törvényes képviselő is jogosult megtenni. Sőt, még a gyámhatóság is. Te nem.

Tomekk # 2008.02.07. 18:07

Jónapot mindenkinek!
Egy elég komoly ügyben szeretnék tanácsot,illetve hozzászólásokat kérni.

kb 2005-márciustól 2007-februárig egy Szombathelyi gyakorlati helyen sexuálisan zaklatta, illetve lakására felvitte és leitatta majd ott sexuális közösülésre kényszerítette az akkor 16-éves barátnőmet oktatója. Mivel zsarolta,"hogyha nem teszi azt amit ő akar akkor nézhet magának új helyet" többször is kényszerítette erőszakkal közösülésre! 16éves barátnőm hiába védekezett, az oktatója leteperte...
Ezek után a dolgok után megfenyegette,hogy ne merje elmondani senkinek ami történt mert akkor meg lessz a következménye..
Barátnőm mivel már nem bírta elviselni ezt a terrort ott hagyta 3.évében, 2007 februárjában az iskolát,azóta sem mert a hatósághoz fordulni a fenyegetés miatt.
Ez a tudomásomra jutott, feljelentés szeretnénk tenni.
Szerintetek milyen esélyekkel indul egy ilyen ügy 1év eltelte után?

Nagyon hosszú a sztori több A4es oldalon sem férne el,ezért csak dióhélyban irtam most le,majd ki fogom fejteni!

Köszönöm a hozzászólásokat előre is!