hamis vád


kovacsz # 2010.09.14. 14:57

Én nem játszok, de van aki okoskodni akar. :-)
Azért nem járt volna, mert a törvény felsorolja, hogy kinek jár és te nem vagy benne:
Be.
A nyomozást megszüntető határozatot egyidejűleg közölni kell a gyanúsítottal, a védővel, a sértettel, a feljelentővel és azzal is, aki magánindítványt terjesztett elő.

neszoljbe # 2010.09.14. 15:43

Egyetlen kérdésem lenne feléd:

  • szerinted én milyen "minőségben, státuszban stb stb" vettem részt az eljárásan??????
Kovács_Béla_Sándor # 2010.09.14. 16:00

Ezt talán neked kellene tudnod.

neszoljbe # 2010.09.14. 16:04

kedves kbs neszolje!

Olvass vissza és mondd meg te KÉRLEK!:-)
Én tudom, de más ezt itt vitatta...
Minden infó lsd. lennt

kovacsz # 2010.09.14. 16:55

Minőséged:
Zavaros.
2010.09.13. 08:49 -án semmilyen,
2010.09.14. 05:56 -án már feljelentett. :-(

Szerintem:
Feljelentett, házkutatást, lefoglalást szenvedő.

A rendőrség hibája már ha volt egyáltalán az, hogy nem hallgattak ki tanúként.
Nem ismerve viszont a kárértéket ( pl. mivel nem bűntett az ügy ) lehet, hogy ezt a meghallgatást a rendőrség megoldotta egy rendőri jelentéssel.

Tovább nem kívánom ragozni.

OFF

neszoljbe # 2010.09.15. 06:02

Kedves Kovácsz

Nincs is mit ragoznod!
Nézdd meg még egyszer a leírtakat, de teljes terjedelmében....

A rendőrség gyanúsítottként kezelt a lefoglalás alatt 5 órán keresztül nem tehettem és csinálhattam azt amit akartam.HOL VAN AZ ÁRTATLANSÁG VÉLELME, AMI MINDEN EMBERNEK JÁR?
Az akkor kapott /helybe hozott gépelt/
határozat a lefoglalásról
ill jegyzőköny a lefoglalásról dokumentumban is gyanúsított vagyok. A rendőrök is ezt mondták, mikor megérkeztek, hogy gyanúsított vagyok ebben az ügyben.
Úgy mint az idézésen is.

Azt, hogy a kedves rendőrség mikor mit ír a papírra, és mikor milyen minőségben kezelt,és nem hallgatott ki, úgy látszik ő döntheti el.
A kárérték 500.000-800.000.- közé esik /vagyis a feljelentő ennyit diktált be a feljelentésbe/

Valóban nem kell tovább ragozni Óbudafan már az elején megmondta, hogy
ÜGYÉSZSÉG....

Tegnap el is intéztem az ügyészségen

kovacsz # 2010.09.15. 06:36

Te pedig nézd meg a 2010.09.10. 14:42 hozzászólásomat.

Továbbá bármennyire szeretnéd nem voltál gyanúsított az ügyben. :-)

kovacsz # 2010.09.15. 06:40

Shady: A hamis vádat nem a rendőrök követik el, igy nem kell őket védeni. LOL

neszoljbe # 2010.09.15. 14:46

Köszi Shady:-)
Remélem, hogy mindegyik fakabát, aki ebben az ügyben hibázott, az megkapja a méltó jutalmát!!

Tényleg rendőr????

Kovácsz

Ahogy Shady is írja, a hamis vádat nem a rendőrök követték el, ők csak az eljárásban hibáztak, vagy nem hibáztak, majd az ügyészség megállapítja!!!!!

idézlek:
"Továbbá bármennyire szeretnéd nem voltál gyanúsított az ügyben. :-)"

akkor nagyon elk.-t mert úgy kezeltek, és korlátoztak.
/nem csinálhattam és mehettem oda, ahova akartam/
akkor ezt milyen alapon, jogon, stb csinálták a kedves rendőr elvtársak??
Ha ennyire okos vagy /nem kételkedem benne ne érts félre/, de akkor add meg a kért választ, hogy szerinted mi voltam akkor ebben az eljárásban???

Kovács_Béla_Sándor # 2010.09.15. 15:07

Semmi. Valószínűleg olyan személy voltál, aki épp a házkutatás helyén tartózkodott, illetve aki a megvizsgálni kívánt tárgyakat a birtokában tartja. A cselekmény időtartamára annyiban szükségszerűen korlátozták a magatartásodat, hogy ne hiúsíthasd meg az eredményességét.

Ez még mindig az állítólagos, "udvaron álltam tíz órán át felemelt kézzel sztori"? Már elsőre is tetszett.

neszoljbe # 2010.09.15. 15:18

???????
Tessék? Nem értem a kérdést....

kovacsz # 2010.09.15. 16:33

neszoljbe = andrea1107

kovacsz # 2010.09.15. 16:52

neszoljbe: Képzeld, akár egy tanúnál is lehet házkutatást, lefoglalást végezni.

Akár tanú, akár gyanúsított esetén pedig:
3) Aki a házkutatást, a motozást vagy a lefoglalás érdekében tett intézkedést akadályozza, ezek tűrésére kényszeríthető, és - a terhelt kivételével - rendbírsággal sújtható.

kovacsz # 2010.09.15. 18:53

Aki cáfolni akar az jogszabályi hivatkozással tegye.

kovacsz # 2010.09.16. 07:07

Shady # e-mail 2010.08.09. 14:15
Érdeklődnék!58000 ezer forint bűnügy költséget kell kifizetnem jogerős határozat által.Ez elme és orvos szakértői díjazás.

Nem tehet róla hogy ilyen. :-)

neszoljbe # 2010.09.16. 14:50

Shady

Mit csodálkozol egy fakabáton?
Felhúztuk egy kicsit, majd lenyugszik hihi

kovacsz # 2010.09.16. 17:54

Szánalmasan primitívek.

Akkor csemegézzünk okos Shady aranyköpéseiből:

1./
Mivel az alapügy magába foglalja az összes eljárási szakaszt Így akár a másodfokú bíróság is felléphet ez ügyben.

Megszüntetett rendőrségi eljárásról beszélünk, így első fok sem volt és nem is lesz nemhogy majd a másogfok fog valamit intézni. LOL

kovacsz # 2010.09.16. 18:04

2./
Ha az idézésen az van aláhúzva, hogy gyanúsított akkor a nyomozás bármilyen formában való megszüntetése esetén jogod van az iratismertetésheziratismertetéshez!Ez a törvény

Ha kérhetném ezen törvényi hivatkozás beszúrását, ha nem akkor úgy veszem, hogy elisrad önönn böszmeséged.

kovacsz # 2010.09.16. 18:07

3./
Ha a rendőrség nem tartja meg az iratismertetést azzal bűncselekményt követ el,hivatali visszaélést,adott esetben akár bűnpártolást!

Akkor követnének el törvénytelenséget ha megtartanák.

kovacsz # 2010.09.16. 18:09

4. /
Ha jól számolok akkor legkésőbb 2 hónap múlva elolvashatod az iratokat!Na üdv!

Soha nem fogja olvasnio az iratokat. LOL

kovacsz # 2010.09.16. 18:15

neszoljbe = andrea1107

Shadi-tól természetesn nem várható más vélemény figyelmbe véve, hogy a jogi ismeretei arra korlátozódtak, hogy korábban hivatalos személy elleni erőszak miatt jogerősen elítélték és ennek során próbált okoskodni, de láthatólag kevés sikerrel.

Benned pedig csalódtam mivel folyamatosan korrek véleményt kaptál, de ennek ellenére láthatólag nem vagy különb az idegbeteg pszichopata Shady-től.

OFF.

neszoljbe # 2010.09.17. 06:34

Kovácsz

Nem ez a lényeg, hanem az, hogy te mocskolódni tudsz, semmi mást, de ez engem nem bosszant fel, inkább csak kiröhöglek, mert egyszerű vagy mint az 1*1.
Neked a korrekt vélemény azt jelenti, hogy a rendőrségnek van igaza!!!
Az a bökkenő ezzel, hogy az ügyészség sem ezt gondolja!

Amint megvan az ügyészségi nyomozás eredménye
/bármi lesz is az/
én itt közzé fogom tenni, és akkor meglátjuk, hogy NEKED a rosszindulatú hozzászólásaiddal, vagy pedig a többieknek
SHADY
OBUDAFAN
van igaza!

Ezzel részemről - feléd - lezártam mindeféle további kommunikációt.
Ahogy itt visszaolvasgattam más témában is, te mindenhol mindenkivel minősíthetetlen hangnemben beszélsz.....

Kovács_Béla_Sándor # 2010.09.17. 07:39

te mocskolódni tudsz, semmi mást,

Ugye, ezt Shadynak akartad írni?

Berényi Miki # 2010.09.17. 09:03

off:

Végülis lehet választani, kinek hiszünk: a rendőrnek/jogásznak, aki ingyenesen nyújt itt segítséget, vagy annak, aki pár hónapja egy büntetőügy vádlottjaként regisztrált ide, mint kérdező, és azóta vagy kötözködik, vagy segítséget kér újabb és újabb ügyeiben...

De a jó tanácsadó nem az, aki azt kamuzza, amit hallani szeretnél...

Slim Shady (törölt felhasználó) # 2010.09.17. 13:13

berényi miki te nem a barátok közt sztárja (szarja) vagy?akkor mit keresel itt?