Jézus mondta...


lajcsó # 2011.10.13. 16:50

Ha már a tag mindenáron hülyének kívánja magát nyilváníttatni, akkor nem egy piti bolti lopás ürügyén kellene ezt megtennie, hanem egy komolyabb buli keretében (pl. fegyveres bankrablás, repülőgép eltérítés stb). :D

guba # 2011.10.13. 14:40

Akkor bizonyára azt is meg tudod erősíteni Kedves Csaba, hogy az IMEI nem egy olyan hely, ahova érdemes lenne - még fegyház helyett is - bevonulni.

dr Zákányi Csaba # 2011.10.13. 12:20

Obudafannak tökéletesen igaza van, nem olyan egyszerű átverni a pszihiátereket, mert - bár távol állnak az egzakt természettudománytól - azért vannak megbizható mödszereik. Szóval az IMEI-ben edzett doktorok vannak, bár bizonyára kevesen (régebben mindig hirdettek ott állást).
Na és a jelzett próbálkozás terve nem alkalmas az oda való bejutásra - a leirt jogi helyzet miatt.

ObudaFan # 2011.10.13. 10:08

Igazságügyi elmeszakértőket hülyének nézni nem kifizetődő dolog. Épp elegen próbálkoznak ilyesmivel ahhoz, hogy a teljesen amatőr próbálkozásokat igen jó eséllyel szűrjék ki.

hunfrakk # 2011.10.13. 06:06

ahogy guba mondja, mondta
lopás nem ilyen...
vár a bv.intézet:)

hunfrakk # 2011.10.13. 06:05

74. § (1) Személy elleni erőszakos vagy közveszélyt okozó büntetendő cselekmény elkövetőjének kényszergyógykezelését kell elrendelni, ha elmeműködésének kóros állapota miatt nem büntethető, és tartani kell attól, hogy hasonló cselekményt fog elkövetni, feltéve, hogy büntethetősége esetén egyévi szabadságvesztésnél súlyosabb büntetést kellene kiszabni.

(2) A kényszergyógykezelést az erre kijelölt, zárt intézetben hajtják végre.

(3) A kényszergyógykezelés legfeljebb az (1) bekezdés szerinti cselekményre megállapított büntetési tétel felső határának megfelelő ideig, életfogytig tartó szabadságvesztéssel is büntetendő bűncselekmény esetén legfeljebb húsz évig tart. Ha ezt követően az egészségügyről szóló törvényben meghatározott feltételek fennállása miatt szükséges, a kényszergyógykezeltet pszichiátriai intézetben kell elhelyezni.

(4) A kényszergyógykezelést a (3) bekezdésben meghatározott tartam előtt is haladéktalanul meg kell szüntetni, ha szükségessége már nem áll fenn.

lajcsó # 2011.10.13. 05:59

indesign!

A megnyilvánulásaid alapján az sem kizárt, hogy végleg bent tartanak a "vigyorgóban". Akkor lesz időd gondolkodni arról, mit is mondott neked Jézus.

guba # 2011.10.13. 04:57

A kérdésed eleve felesleges, mert lopásért nem lehet kényszergyógykezelésre ítélni senkit, de ezt már szerintem egyszer leírtam neked. Nincs rá jogi lehetőség.

indesign # 2011.10.13. 01:34

Most kajak lehülyéztél?

indesign # 2011.10.12. 21:02

Mi a helyzet az ottani orvosi titoktartassal? Ha egy pszichiaternek elmeselem az egesz tortenetet a "vegen" atadja ezt a hatosagnak, v siman kozli, h gyogyult vagyok?

Ne probaljatok lebeszelni a tervemrol. Mindenkepp el fogom kovetni ezt a bolti svindlit.

az erdekel mennyire tudom enyhiteni lebukas eseten az eletemet ero karokat :) most ha az imeibe zarnak, akar egy evre is, egy ev utan eloallhatok azzal h londonban dolgoztam :) folytathatom a tanulmanyaimat, stb. :) senki nem fogja megtudni h valojaban mi volt....

indesign # 2011.10.12. 21:00

1-2 honap

indesign # 2011.10.12. 20:59

Ismét feltenném a kérdést.
Ha komolyabb bolti lopáson érnek, és én tettenérés közben is azt mondom, h jézus mondta, h tegyem meg, és a bíróságon is. És esetlegesen az IMEI-be zárnak. Ott 12 honapig játszom a jézus témát, majd "gyógyulást" tanusítok, kiengednek?

Mitol fugg meddig tartjak bent az embert? Bele lehet kotni ebbe a jézus alibibe?

Az intézet nyilván kiborító, de tudtommal nincsenek ott olyan állapotok, h a torkodon nyomják le a gyógyszereket igy azokat nem kell bevennem. Lelkileg meg tulelem az egeszet.

Milyen jogi kovetkezmenyekkel jar, h valakit ilyen helyen kezelnek? Gyogyulas eseten ujra targyaljak az ugyet?