Tudja valaki ki ez a Tavares?


ragyasdezso # 2013.07.03. 21:19

Egyjogász
Tovaris Tavaresnek (Tavares elvtársnak)meg szerintem nem sértő ez a megszólítás, azon a politikai oldalon, ahol ő mozog, ez bevett dolog.

És Ő miért nem mondhatja el a véleményét? Miért kell külső ellenséget keresni, amikor saját magunk ellenségei vagyunk!

Dr.Attika # 2013.07.07. 07:08

Most nyilatkozott a tv-ben egy portugál EP képviselő. Elmondta, hogy ismeri Tavares honfitársa kommunista kötődését, így a jelentés egy komcsi szemszögű jelentés.
A gond az, hogy ilyen eltorzult ideológiájú strómanok agyalgása miatt kell védekeznünk. Egyébként hasznunkra is lehet, mert a normálisabb szoclib EP képviselők is kezdik belátni, hogy ezek a "vádak" nevetségesek.

hunfrakk # 2013.07.07. 12:47

és az egész EP foglalkozik, többszáz fős apparátussal egy dezinformált vörös alak irományával...

végrehajtó1 # 2013.07.07. 17:28

Tavares jelentést a néppárti többség is el fogadta.

Hagyjátok már ezt a bugyuta kommunistázást.
A legtöbb igazi volt kommunista a fidessben van.

Ez rosszabb mint a Gyurcsány ,pedig az is hazudott .De a fidess lába nyomába sem ér....

Hihetetlen hogy egyes jogászok hogy majmolják a fidesst.
Pedig nem jobb mint az maszop.

hunfrakk # 2013.07.07. 17:42

az mszp-nél minden jobb szerintem, csoda hogy az 5%-os küszöböt elérik

amúgy az egész elit lecserélendő lenne, akkor lenne itt talán kissé jobb világ

ius latratus # 2013.07.07. 18:38

végrehajtó1

"Tavares jelentést a néppárti többség is el fogadta."

Jaj, ne már! Most ezt miért kell?
Maradjunk a tényeknél. Dehogy fogadta el.

"Hihetetlen hogy egyes jogászok hogy majmolják a fidesst."

Ugyan...

wers # 2013.07.08. 09:15

Azt nyilatkozta Tavares úr, hogy kb. két évi munkája a jelentés.

Tehát, amikor 2011 őszén az EU válságstábot hoz létre, hogy Görögoszág, Spanyolország, Portugália és Olaszország ne húzza le az uniót a feneketlen mélységbe, majd ez kibővül az IMF-el, azóta is folyamatosan hozzák a megszorító intézkedéseket, és rákényszerítik Portugáliára. Ez év márciusában az újabb csomag százezreket sarkallt tüntetésekere, eközben Tavares úr legfontosabb dolga, hogy a magyar demokráciát féltse. Könnybelábad a szemem, hogy ennyire aggódik étem.

Ezt találtam róla, hogy jobban lássuk ki is az a Tavares:
A korábban alig ismert portugál EP-képviselő, Rui Tavares az egész kontinensen hírnévre tett szert a róla elnevezett jelentéssel. A politikus odahaza egy olyan párt tagja, amely egy vidám vörös csillagot használ logóként. Elutasítják az IMF beleszólását az ország ügyeibe és a jobboldali kormány lemondását követelik. Rui Tavares munkáját az Európai Néppártban egyszerűen kártékonynak tartják. Az viszont kétségtelen, hogy Portugáliában sarló-kalapáccsal utcára lehet szólítani az embereket.