pénz forgatása


jaja # 2004.06.30. 14:29

Hola-hola!

Bocsáss meg Stalker.Ne haragudj de tudod mióta megvettem a Zsiguli nincs egy szabad percem sem. : )))) Igazából látok benne rációt. De erre-felé is mindenki ezzel foglalkozik (Balaton).

Azthiszem még mindig nem jól fejeztem ki magam megpróbálom még egyszer.
Van cégem működik is (Hála Istennek) de elértük helybe a korlázainkat. Van egy kis pénzem amit nem akarok (tudok) áruba fektetetni ….. De nem ez a lényeg. Régen amikor volt még német márka lehetett játszani v.mit ha volt az embernek deviza számlája meg másik. És nem tudom hogyan volt (nem árulta el aki tudta vajon miért?! J) de párszáz ezer forinttal napi 3000 Ft -ot kereset kb félóra alt. Most nem tudom hogy ez a “Mátrix” hibája miatt vagy …????

Szóval én azthittem (naivan) hogy van v.mi banki megoldás hogy sok pénzzel biztosan párforintot keresni. Közben sok mindenre rájöttem hogy amit én keresek az a tőzsde csak nekem túl kockázatos. L Ja és arra is rájöttem ha tényleg van ilyen lehetőség amit szeretnék akkor aki tudja az hülye lenne elmondani. J Esetleg egy kis díjazásért cserébe….. Szóval azért sem.

Szóval mindenféleképpen továbbra is munkával lehet csinálni pénzt. Pénzt - pénzből szószerit rövidtávon nem lehet.

Köszönöm válaszokat!

Mennyiért megy a paradicsom?????

Sasfioka # 2004.06.22. 19:51

Igazából hárommillió forintból nem lehet hipp-hopp harmincmilliót csinálni. Hárommillió forinttal nem feltétlen állnék neki olyan befektetéseknek melyek kockázati értéke magas. Kösd le, az is hoz valamit. És talán többet is, mintha nekiállsz vállalkozni. Ritka, mint a fehér holló az, aki máról holnapra "nagyot kaszál". Vagy ha hosszabb távon mersz gondolkodni, találj ki egy jó tevékenységet, és alapíts céget...

SF

Stalker # 2004.06.21. 19:05

Szép dolog ám, hogy az egyetlen praktikus és könnyedén kivitelezhető meggazdagodási módszert kínáló személynek nem köszönted meg az ötletet, és még csak az ötletre sem reagáltál. Sutyiban már biztos térképezed a terepet, mi? :-))
Ui.: Tudok paradicsomot ócsóé.

derill # 2004.06.20. 21:36

jaja ezt nem irtad korábban. Ha 24 vagy, akkor nagyon ráérsz nősülni ugy 10 év mulva:))


dr. Regász Mária Ügyvédi Iroda
dr. Regász Mária
ügyvéd
1137 Budapest, Szent István krt. 12. I. 5.
06-30-381-8350
derill@t-online.hu

Zoltán György # 2004.06.20. 16:53

Kedves Derill!

32.000.-Ft a nyugdíjjam, 40.000.-Ft a járadék. Anyácska Gyeden.
Albérletben húzzuk meg magunkat. De várható, hogy alakul a dolog!

Intézetben nőtem fel, ezért szeretném a gyermekeim számára megteremteni az alapot.
A taníttatás egyenlőre még nem gond, de ki tudja mi lesz?

Ha valaki ki akar lépni egy kapcsolatból el kell engedni, ha visszahúzod, akkor civakodás lesz!

Senki nem garantálja, csak remélheted, hogy megtérül ez a befektetés............

jaja # 2004.06.20. 11:28

Nagyon szépen köszönöm a válaszokat.

  • derill ja néztem a dollár árfolyamot sőt bele is merültem a amcsi gazdasági hírekbe meg ilyesmi de azthiszem lekéstem róla.
  • házasodni??!!??, gyerek??!!?? 24 éves vagyok :)
  • Mr Ness HaszonM belemerülök remélem nem túl bonyolult
Mr Ness # 2004.06.20. 10:08

Beszélj különböző befektetési cégekkel és valamelyik szimpatikus hazai részvénypiaci alapba fektess 1 millát... Minimum visszakapsz 800-at, vagy akár 1,4 millát. Ajánlom a Haszon magazint!

derill # 2004.06.20. 02:31

Ezt nem osztom.

Nekem csak egy van. Még nem hozott vissza semmit, de fog, minimum azt, hogy nem nekem kell majd őt öregkoromban támogatni, sőt, számithatok az ő támogatására.

Ha kellően tanittatod, kereshet annyit, hogy azzal béleli a Te párnádat is.

Tény, hogy rövid távon nem jövedelmező. De fiatalon tudok dolgozni, idős koromban lesz szükségem a "befektetés" megtérülésére.

Tényleg nem kell hozzá házasodni, de érdemes. Bár lehet, hogy nem, hogy élettársként jobban ragaszkodik a társ. Viszont kilépni is könnyebb a kapcsolatból. Tehát meggondolandó:)))).


dr. Regász Mária Ügyvédi Iroda
dr. Regász Mária
ügyvéd
1137 Budapest, Szent István krt. 12. I. 5.
06-30-381-8350
derill@t-online.hu

Zoltán György # 2004.06.19. 16:25

Mint háromgyerekes apuka, szeretném közölni minden érdeklődővel, hogy a gyermeknevelés NEM RENTÁBILIS!!!

Nem rövidtávú és nem hoz vissza szinte semmit!
Viszont a kedves és édes mosolyuk megfizethetetlen.
Gyerekhez nem kell házasodni, ezt mi sem tettük meg, nem is írják elő sehol.

Kis lakást kell venni hitellel és a meglévő összeggel, vagy telket. A lakást kiadhatod a telek pedig igen sokat fog érni. (Már ha olyat és olyan helyen veszed!) Van néhány konkrét ötletem is!

derill # 2004.06.19. 13:12

Jaja: Azt hallottam, most olcsó a dollár. Meg azt is, hogy majd drága lesz. Igaz, ez egy hete volt, lehet, hogy azóta már drága. De ha idegenforgalomban utazol, akkor Te jobban tudod drága-e. Ez is egy befektetési mód.
Meg mondták a TV-ben, hogy vannak káros anyag kibocsátási kvóták vagy mik, amiket meg lehet venni, és az unióban lehet velük kereskedni. Állitólag nekünk sok van, és magánszemély is vehet.
Van még egy ötletem: házasodj meg. Csinálj gyereket, fektesd bele a pénzt - tanittasd -, tuti ezerszeresen megtérül a haszon.


dr. Regász Mária Ügyvédi Iroda
dr. Regász Mária
ügyvéd
1137 Budapest, Szent István krt. 12. I. 5.
06-30-381-8350
derill@t-online.hu

Stalker # 2004.06.16. 19:00
  1. Százötvenezerért vegyél egy kombi Ladát.
  2. Egymillióért vegyél paradicsomot faluhelyen 60 Ft/kg árban.
  3. Havi 6 ezerért bérelj 2 m2 placcot valamelyik megyeszékhelyen.
  4. Add el a paradicsomot 140 Ft/kg árban.
  5. Igyekezz meggazdagodni és keresd magad gennyesre.
  6. Nyarald el a pézt Hawaiin.
  7. Fizess méltányos royaltyt részemre a pompázatos ötletért.
jaja # 2004.06.16. 06:43

Köszönöm a választ.Elkezdem a lehetőségeket tanulmányozni.

the big cat # 2004.06.15. 13:17

Kis de biztos haszon, és napi rendszerességgel változatataható: látraszóló betét. Gyakolratilag lakossági bankszámla.

Ennél kicsit bonyolultabb, de persze nem sokkal az állampapírokba való fektetés.

Rugalmatlanabb a bankszámlán a pénz lekötése bizonyos időszakra.

Mivel kérdésed alapján kb ez az a kockázati szint, amit a pénzpiaci ismereteid ésszerűen vállalhatóvá tesznek javaslom, hogy előbb ezekkel kísérletezz néhány hónapig, közben tanulgasd az egyéb lehetőségeket, de ne próbálgads, mert úgy elúszika pénzed, hogy azt se mondod bakfitty.

jaja # 2004.06.15. 12:20

Ekkora baromságot kérdeztem?????
Idegenforgalmi Technikus amugy vállalkozó vagyok.

Stalker # 2004.06.14. 21:04

Mi a végzettséged? Nem indiszkréció, csak talán az segít valamit... Esetleg a hobbid?

jaja # 2004.06.14. 20:21

:)))) akkor egyenlőre otthon forgatom egy edénybe.
v.mi olyasmire gondoltam pénz váltás ide oda 1-2 ft haszonnal/pénznem.nem hiszem el hogy nincs v.mi mód ha az embernek van pl.2 mill -ja akkor pl napi 5 e ft -ot nem lehet vhogy kihozni?!?! hm...külföldön???

az ötlet díjjazását is vállalnám.

priv.: jajasoft@freemail.hu

Stalker # 2004.06.12. 22:25

Jelenleg semmi ötlet, de ezentúl sűrűn fogom látogatni ezt a topikot.. :-))

jaja # 2004.06.12. 13:08

Elég érdekes kérdéssel fordulok a fórum tagjaihoz, de eddigi hasznos segítség nyújtás alapján nem olyan veszett az ötlet.
Adott 1-2 mill ft amit szeretnék megforgatni egy kicsit. De nem szertném hosszú évekig lekötni ingatlanba fektetni.Hanem olyan megoldás érdekelne amit napi rendszerességel kis de biztos haszonnal lehet forgatni. Válaszokat előre is köszi.