HELVAG hol a pénzem?:(


LPT1 # 2004.11.05. 11:51

Üdv
Most annyit változott a dolog, hogy elértem a befektető céget, aki szerint Németországban még létezik a cég, de ök is ügyvédeken keresztül állnak velük kapcsolatban..
Ilyen esetben elö lehet venni a közvetitő céget valamilyen jogcimen?

the big cat # 2004.11.04. 15:38

Ugye, mondjuk célszerű lenne a rendőrséghez fordulni, és feljelentést tenni.

LPT1 # 2004.11.04. 12:48

Üdvözletem!
Egy olyan problémám van, hogy:
2001 ben egy pénzügyi tanácsadó cég üzletkötöje felkeresett, és befektetést ajánlott.(OVB Hungária KFT) A befektetést a HELVAG AG céghez tanácsolta, 7 éves futamidővel.
2004 őszén elkezdtem keresni a Helvag céget, hogy megtudjam, hogy áll a befektetésem.
Nyomozgatásom során kiderült, hogy a Helvag Hungária KFT-t 2003.02.24 én a Vas Megyei Biróság törölte a cégjegyzékböl.Elvileg ennek a cégnek van egy németországi központja is, amely szintén ködé vált.
Ennek tetejébe még az OVB közvetitöcéget sem lehet elérni telefonon. Nem tudom, hogy merre induljak, hogy a pénzemet visszakaphassam. Szeretnék tanácsot kérni, hogy ebben az esetben milyen uton induljak el? Véleményem szerint, nem csak én jártam igy ezzel a céggel, de nemtudom hogy tudhatnám meg hogy történt e már rendörségi lépés ezügyben.
Szeretném kérni, hogy akinek volt szintén ezzel a HELVAG céggel bármiféle kapcsolata, keressen meg emailban, vagy telefonon!
Savanyó Balázs
70-292-34-85