Jogosoítvány Nélküli Vezetés


Damien # 2007.08.13. 07:49

Nyugi nálam szint úgy ez a helyzet nem az én nevemen van világitás nuku(Ha lett volna tuti leszar :) )Ráadásul a poén hogy a Simsonnal mindig elengedett ha emgállít span a rendőr de most morcoss volt :( Figy haverom is szívja de ő nagyon mivel nekim ég jogsija is van (de nem valotta be!) szóval neki eltiltás tuti mivel tudtában volt hogy nekem nincs jogsim de én is szívom mivel 15dikén pedig segédmotorra kresz vizsgám lesz és ha eltiltanak egy világ omlik össze bennem :( de legalább lesz idő a motort is helyre pofozni legalább (jah először cask haza kisértek még babettával) Az pont egy éve volt tegnap ez a poén :) Remélem én is megúszom ennyivel ha még 40azt se bánom csak több ne legyen az eltiltás meghát :) Na mind1 majd a szaki emgmondja mégis mennyit kaphatok!

Netman # 2007.08.13. 07:43

Damien nem olyan vészes a dolog.Engem 2 éve fogtak meg egy 125-ös mz-vel.Nem volt jogsim,világítás,műszaki,forgalmi és más nevén volt a motor.Erre a kis motorozásra kaptam 20000 ft büntit és 6 hónap eltiltást.(persze azóta is motorozok jogsi nélkül de rendőrnek nem állok meg SOHA)Miután megkapod majd a határozatot és esetleg sokallod a bírságot lehet fellebbezni ellene.

Damien # 2007.08.13. 06:41

Hello!

Azzal fordulok hozzátok hogy engem tegnap este elkapott haverral két rendőr mivel a világitás meghalt a motoron mi tévő legyek?felírták az adatainkat meg minden!Mien büntetésre számíthatok?(ETZ150)Mondta hogy eltiltást biztosan kapok :( De pénzbüntetés mennyi lehet maximálisan? Előre is köszönöm!