helyek&programok


Impossible # 2009.04.24. 11:17

Mi van a Holdudvarban?
Idegesít a neve, mert süt róla, hogy bölcsészeknek van hozzá köze...és a bölcsészek engem nagyon idegesítenek, különösen a bölcsész lányok. :D Bölcsész lányoknál idegesítőbb ember nincs, még nem láttam. :D

Nils # 2009.04.24. 09:18

Az a baj a Pilisben is, ami általában minden nemzeti parkban és tájvédelmi körzetben probléma, hogy rengeteg a kvados és a motoros, különösen ott az "egri vár" környékén...

A Holdudvarban akkor voltam utoljára, amikor még az ELTE-BTK udvarán volt. :)

bajussz # 2009.04.24. 08:31

a Pilisben voltam párszor bringázni.

tudtátok, hogy az Egri csillagokat ott forgatták? oda húzták fel az egri vár mását. vagyis egy darabját

Ildikóka82 # 2009.04.24. 06:27

Kultúra utalvánnyal fizetünk, szóval szerencsére nem kell fizetnünk érte. Mit ne mondjak jó drága a belépő.


Iwikó

Peace # 2009.04.24. 06:15

a vidámparkban most csak 3900 Ft a belépő
viszont minden játékot korlátlanul használhatsz

Ildikóka82 # 2009.04.24. 05:58

Szombaton a vidámpark után a Margitszigeten a Holdudvart látogatjuk meg, még nem voltam, állítólag kellemes hely...már várom. Utólag véleményt alkotok. :)


Iwikó

Nils # 2009.04.23. 19:30

Mélyen egyetértek Tomival. Nekem a Pilis az egyik szerelmem, zöld szellemiségű emberként amint tehetem, megyek ki a természetbe túrázni, feltöltődni, teljesen más világ.

Persze nem vetem meg a belvárosi romkocsmák hangulatát sem, mert néha éppen az kell. Hangulatfüggő.

Tomi01 # 2009.04.23. 19:17
  • de
Tomi01 # 2009.04.23. 19:16

Kedves Impossible!

Jómagam a Pilisben lakom egy "hatalmas" területen. Kerti parti megrendezésére tökéletes. Lehet bográcsozni is.:-)Továbbá vannak erre gyönörű kirándulóhelyek, horgásztavak, stb. De ez csak azoknak lehet érdekes, akik értékelni tudják a természet szépségét és nem csak az üvegpaloták közelében érzik jól magukat.

Bár mostanában szívesebben kötök sálakat mint új ismeretségeket, de normális emberekkel (mindenki annak tartja magát) szívesen ismerkednék.

Impossible # 2009.04.23. 18:16

Ez itt egy olyan topic lenne, amelyben lehetne ajánlani olyan (szórakozó)helyeket ill. programokat, amik érdekesek lehetnek mások számára is. Úgy gondoltam - persze a használata nem kötelező -, hogy egy tizes skálán (1 legrosszabb-10 legjobb) a hozzászólás végén értékelhetné a hozzászóló az általa ajánlott helyet/programot. Ha már van zenei topic, meg van olvasni jó topic, akkor szerintem ez sem hiányozhat. Nem tudom, vannak-e a fórumozók között vidékiek (nem budapestiek :) ), tőlük is szívesen olvasnék ötleteket.