Liba és minden, ami libával kapcsolatos


bajussz # 2009.05.22. 12:47

erre nem is gondoltam!

Kacsa1111 # 2009.05.22. 11:00

basszus Nils, lelőtted a poénomat:)))


Kacsa11

Avelina-Vivien # 2009.05.22. 10:37

enyje Nils:)))


"You have to live the way you think, otherwise you'll end up thinking the way you lived."

Nils # 2009.05.22. 10:13

"szenvedélye a lovaglás"

Ez a modellszakmában nem feltétlenül hátrány. :D

bajussz # 2009.05.22. 10:09

"xy 20 éves, főiskolára készül, angolul és franciául beszél, szenvedélye a lovaglás"

magyarul: 2éve nem veszik fel sehova, tanult már angolt, egyszer volt Franciaországban, ott hallotta a nyelvet, ült már lovon :)))

ennyire lesz ügyész a csaj is

Sz.Márton # 2009.05.22. 09:24

Azon a viszonylag zárt és eléggé telített területen, biztos valami konkrét ígéret alapján nyilatkozhatott így. Az elvégzendő munka pedig nem igazán női finomságoknak való lesz a fegyveres testületekhez kapcsolódóan, túlnyomóan férfiak által elkövetett inyencségek világát ismerve.., még ügyészi szakaszban is.

Egyjogász # 2009.05.22. 09:16

Ebből a csajból is "sztárjogász" lesz, akárki meglássa...

Ez csak onnan jutott eszembe, hogy az énekesnő sztárügyvédjelölt most nyilatkozott, hogy egy perben közösen képviselnek a főnökével....
Húha... Ez néhány ezer jelölttel azért még előfordul manapság, a többi jelöltről miért nem írják meg, hogyan áll az aktuális ügyük??

De a focistáról, a korosodó énekesről, az exmanökenről, a vízilabdásról is mindíg megírják, hogy ügyvédjelöltek, jogászok....Mi köze van ennek ahhoz, amitől ismertté váltak??

Azt hogy ez nem szükségszerű, azért gondolom, mert pl. egy évfolyamon végeztem a neves olimpiai bajnok kajakossal és egy ugyancsak nagyon híres vívónővel, róluk érdekes módon még sehol nem olvastam, hogy jogászok lennének...

Avelina-Vivien # 2009.05.22. 09:08

még valami:))

Az hogy valaki szándékozik beadni valahová a jelentkezését még nem jelent semmit ennél fogva szánalmas, hogy már magának tulajdonít egy pozíciót:)

Csak a a jogász-barbie picsogás mindig felbosszant...


"You have to live the way you think, otherwise you'll end up thinking the way you lived."

Avelina-Vivien # 2009.05.22. 09:02

"irigykedünk, irigykedünk???:)))" by Kacsa

kellene?? kellene??:)))

Ha irigykednék nem mondtam volna, hogy szép arcú lány.Szerintem az egyik legszebb volt a mezőnyben de nekem kicsit erőltetett volt a "full-time jogász vagyok és erre mindig minden helyzetben emlékezetetem is a nagyérdeműt" duma.Ugyan már most komolyan az volt a legvadabb dolog az életében , hogy lepusztulva a vizsgaidőszakban elaludt a vonaton...??tyűűű

Az eddigi legvadabb dolgom nekem nem ez volt...szerencsére:))):)))


"You have to live the way you think, otherwise you'll end up thinking the way you lived."

Sz.Márton # 2009.05.22. 08:30

Bár, nekünk oly mindegy, de (Vivihez csatlakozva)a kolleginának érdekes, több helyzetben is betanultan kimért beszédstílusa volt és valahogy nehezen értettem a kérdésre adott válaszában a Záhonyba elalvást, a Római Jog szig. után, mivel az általa említett Békés Megyébe elinduló vonat, nem Záhony irányában menne át a határon, ahol állítólag felkeltették.

Az első háromba a tavaly is már bejutott kettő, akikbe egy éve fektetik be a modellcégek a befutási pénzt és eleve a hét végső kiválasztottba bejutva az egyik diplomata leánya is eléggé papírformaként hatottak. Ennyi egyedi győztes korona még fogsorba is sok. Persze a győztesek is szépek, de van közöttük is egy aki igazán megérdemelten, természetesen szép, csak vigyázzanak reá, mert még túl fiatal.

Kacsa1111 # 2009.05.22. 07:26

irigykedünk, irigykedünk???:)))


Kacsa11

Avelina-Vivien # 2009.05.22. 06:19

Ildi , szerintem arcra szép volt a jogászlány de a stílusa nagyon kiábrándító.Olyan vontatottan és nagyképűen beszélt olyan mintha rágóval a szájában beszélne.Nem tudom minek újságolja el, hogy a ő szeptembertől beadja a jelentkezését ide Szegedre a Katonai Ügyészségre...hogy ő már most "ügyész-palánta"..? és akkor mi van...?
Hülye liba...az ilyen komolyan...:))


"You have to live the way you think, otherwise you'll end up thinking the way you lived."

Ildikóka82 # 2009.05.21. 19:52

én nézem és természetesen van most is egy jogász köztük :) szerintem szépek a mostani csajok..


Iwikó

Avelina-Vivien # 2009.05.21. 18:22

nézi valaki ezt a királynőválasztást? vagy csak én vagyok az egyetlen aki nézi ezt a sok vigyori libát és kritizál?:)))


"You have to live the way you think, otherwise you'll end up thinking the way you lived."

Avelina-Vivien # 2009.05.21. 17:50

undorodom a tollpehelytől, mondtam már??a libatolltól is undorodom :PPPP


"You have to live the way you think, otherwise you'll end up thinking the way you lived."

Kacsa1111 # 2009.05.21. 16:36

Kedves Egyjogász,

rövid lenne egy olyan topic (még)...:)))


Kacsa11

Egyjogász # 2009.05.21. 15:50

Azt hittem ez egy, a Bajnai életét és munkásságát feldolgozó topic, de látom, hogy nem..:))

Ildikóka82 # 2009.05.21. 11:23

egyébként imádom a libamájat... :)


Iwikó

Ildikóka82 # 2009.05.21. 11:23

Biológia órán tanárnő kérdi Mórickát:

  • Móricka, mije van a libának?
  • Szeme!
  • Móricka, és még mije van a libának?
  • Másik szeme!
  • Móricka! Mivel takaróztok otthon, ha hideg van?
  • Párnával!
  • És Móricka, mi van a párnában?
  • Toll!
  • Tehát akkor Móricka, mije van a libának?
  • Szeme!

(fárasztó...:)


Iwikó

justizmord # 2009.05.21. 05:14

Az Úr előbb megteremté a tyúkot, aztán megteremté a libát, aztán elfogya a tolla és megetermté a nőt.


Iniuria non excusat iniuriam

justizmord # 2009.05.21. 01:56

Kedves Jocó!
1.ső strófa

De szeretnék gazdag lenni,
Egyszer libasültet enni,
Jó ruhába járni kelni,
S öt forintér kuglert venni.

2. strófa

Mig a cukrot szopogatnám,
Uj ruhámat mutogatnám,
Dicsekednék fűnek fának,
Mi jó dolga van Attilának.


Iniuria non excusat iniuriam

justizmord # 2009.05.21. 01:55

Mivel van már egy vicc topic, és a joghallgatók témakörben, ezért nyitottam ezt a topicot is itt.

Minden olyan dolgot, érdekességet, sztorit, egymással össze nem függő apró dolgokat várok ide, amiknek közös tulajdonsága egyetlen szó: LIBA. Vagyis, mindegyik hozzászólás a libákról szóljon valahogyan.

Ennek a topicnak a nyitását nem nagy vezérünk és szeretett vezetőnk, Bajnai Gordon úr ihlette, hanem a liba megnevezésű baromfi iránti vonzalmam.

Természetesen a 4%-os EU támogatást lehívó, és kormányalakítása idején a társadalom 8%-os támogatását élvező kiváló miniszterelnökünk nevét nem kívánom száműzni innen, de nem az ő neve az összekötő kapocs, hanem a LIBA.

Tisztelettel:

Justizmord


Iniuria non excusat iniuriam