Liba és minden, ami libával kapcsolatos


Legislator # 2009.12.04. 14:34

:-DDD


Sunshine after the rain.

Kacsa1111 # 2009.12.04. 14:32

Kedves hunfrakk,

beleolvastam a linkjeidbe...

te tényleg ezekből informálódsz?
nem tűnnek fel logikátlanságok és csúsztatások a cikkekben?
az agymosás téged nem zavar???


Kacsa11

bajussz # 2009.12.03. 22:36

miért olvasol ilyen szemetet?
nem mintha más médium jobb lenne...

hunfrakk # 2009.12.03. 22:18

Sajátos összefoglaló dr. Pintér Sándor és dr. Kövér László eddigi tevékenységéről - a jövő (?) emberei íme

http://kuruc.info/p/2/48032/

http://kuruc.info/p/9/51068/

http://kuruc.info/p/9/51613/

Impossible # 2009.06.07. 11:40

A piros színű gumimacikban bizonyára. Nade ott is vannak ám narancssárga macik... :D
Sőt, koalícióra lépnek a szájában...van egy világ, ahol a sorsuk ugyanaz. :D

Nils # 2009.06.06. 20:28

Justizmord,
az rendben, hogy nem szeretjük őket, de Te már mindenben (pl. gumimacik) az elvtársakat látod? :)

Egyjogász # 2009.06.06. 17:02

Nézd meg Sára Sándor Tüske a köröm alatt című filmjét Cserhalmival a főszerepben, az elég jól feldolgozta a témát.

justizmord # 2009.06.06. 00:34

Én azt vettem észre, hogy ezen a kisfilmen a főhős pont úgy pislog, pislákol, gyakran rezegteti a szemét, mi a mi nagy vezérünk és szeretett vezetőnk, az éhes proletárt teli torokból éneklő szent életű Bajnai Gordonunk.

Az is vicces, ahogy a kisfilm elején behozzák a Föld bolygót, majd ráközelítenek Magyarországra, és kiírják, hogy Hungary, Budapest.

Nézzétek már végig a kisfilmet, szerintetek, ahogy több alkalommal is gyakran pislákol a főhős, nem pont úgy csinálja, mint Bajnai?


Iniuria non excusat iniuriam

justizmord # 2009.06.05. 02:11

Tudja valaki, emléxik még valaki, mi volt az a Sikula elvtársos liba-ügy a kommunizmus vége felé a Hortobágyon?

Csak azt tudom, hogy az is kommunista volt, úgy dalolta az internacionálét keményen felállva mint Bajnai, és valami liba-ügye volt.


Iniuria non excusat iniuriam

Impossible # 2009.05.28. 17:49

A libamájpástétom libával kapcsolatos, beszélgessetek arról, jobban bírja a gyomrom, mint bajnaiékat. :D

Legislator # 2009.05.28. 09:20

Az utóbbinak Nils nagyon örülne:-DDD


Sunshine after the rain.

justizmord # 2009.05.28. 04:20

A Kossuth téren fel lehetne állítani több pavilont, ilyen irodát, ahol tanácsokat adnának otthoni libatartáshoz, a másikban esetleg megrendeléseket vennének fel libára (Pet Shop Boys zene szólna halkan a háttérben), a harmadikban a belváros libáit veszettség ellen oltanák, a negyedikben tesztet csinálnának madárinfluenza ellen. Mégiscsak a kormány egészségéről van szó a Kossuth teret említve, és megengedhetetlen, hogy akár megvesszenek a kormánytagok, vagy akár madárinfulenzásak legyenek. Az ötödikben libapórázt és más a tartáshoz használt segédanyagot árulnának. Helyet kaphatna a Három Mancs Alapítvány is, és ellenőrizhetnék, hogy nem tömőcsővel etetik-e otthon. Lehetne egy pavilonban ahol vetítenék a Lúdas Matyit, egy következőben a Nils Holgersont.


Iniuria non excusat iniuriam

justizmord # 2009.05.28. 04:10
Amikor a Honvédelmi Szövetségben morzézni tanítottak, akkor a könnyebb megjegyezhetőség végett sok jelsorozathoz kis szókapcsolatot mondtak, mert azokat könnyebb volt memorizálni. Pl. az F az ..-. (ti-ti-tá-ti) és erre a "Feri bácsi" szót memorizáltatták, mert ha ezt megjegyeztük, akkor az F-nél kimondva, és ritmusban kimondva, rögtön tudtuk a kódot. Később, amikor már 150-180-as tempónál hallgattuk, akkor már nem a szókapcsolat ugrott be, hanem már rögtön a betű, de az elején hasznos volt. Ugyan így a J .-
  • (ti-tá-tá-tá) "Japán császár" vagy B -... (tá-ti-ti-ti) "béka poronty". A lényeg, amiért írom, hogy az L betűnél viszont a .-.. (ti-tá-ti-ti) "Libás Lili" szókapcsolatot tanították.

A tüntetéseken lehetne fütyülgetni a fütyülővel, hogy .-.. "Libás Lili"


Iniuria non excusat iniuriam

justizmord # 2009.05.28. 04:00

Én azt védelmezem, hogy Budai Berninek más végzettségének kell lennie, mint jogász. Mi az hogy, nagyon is.


Iniuria non excusat iniuriam

justizmord # 2009.05.28. 02:06

A Pannon Kentaur ugrani készül...


Iniuria non excusat iniuriam

Legislator # 2009.05.27. 16:38

De jártak azok, akik tanítottak Téged:-).


Sunshine after the rain.

Egyjogász # 2009.05.27. 15:40

Pedig az ELTE ÁJK épületében - szégyen, nem szégyen - életemben még csak nem is jártam....:)

Legislator # 2009.05.27. 09:53

Kedves Mindenki,

Egyjogásznak az eltés metódus szerint igaza van. Más kérdés, hogy ki minek állítja magát, a szakma (vele kapcsolatba kerülő) képviselői gyorsan leveszik, hogy mi is a pálya.


Sunshine after the rain.

Egyjogász # 2009.05.27. 08:20

Ki az a képen, csak nem a (LI)Bajnai? (Azt mondtátok, róla nem lesz szó a topicban!!!:)

Egyébként most hallgatom kormányszóvivőnket Budai Bernit, aki közölte, hogy a Szilvásit is megilleti az ártatlanság védelme (sic.).

Erre mondta azt büntetőjog professzorom, hogy az max. a szűzlányokat illeti meg, így ha valaki ezt mondja vizsgán, annak minden kommentár nélkül beírja a karót, bármilyen zseni volt is addig...

Remélem a Berni nem jogász....., bár ennyit azért talán egy kormányszóvivőnek is illene tudnia...

Ildikóka82 # 2009.05.27. 07:05

justizmord: :DD


Iwikó

justizmord # 2009.05.27. 02:14

A goggle hozta ki ezt a képet a hetiválasz honlapjáról:

www.hetivalasz.hu/index.php?…


Iniuria non excusat iniuriam

justizmord # 2009.05.27. 01:36

Nem tudom, tudnátok-e infóval szolgálni. Szeretném megtudni a panellakásban tartott LIBA tartási szabályait. Egyrészt a jogiakat, másrészt a szakmai szabályokat, mi jó annak a zállatnak. Tehát, jogilag, mint háziállatot, tarthatok-e libát mondjuk az V. kerület egyik emeletes házában, és esténként levihetem-e pórázon mondjuk a Kossuth térre legelni egy kicsit. Ez a jogi oldala.

A szakmai oldala, hogy hogyan kell ezt tenni, hogy jó legyen annak a zállatnak. Tudtok-e valahol speciálisan LIBA pórázról? Hogyan kell megkötni, hogy ki ne húzza a fejét a HUROKBÓL? Van-e nemzeti színű, piros fehér zöld színű szalag, amit póráznak használhatnék a LIBA nyakára? Szobatisztaságra szoktatható-e a pecsenyeliba? A bérházakban már megszokták a kutyaugatást, hangosabb-e ettől a LIBA gágogás? El lehet-e hallgattatni a LIBÁT? Létezik-e néma LIBA? Mit kell tenni, ha a LIBA a Kossuth téren sétálgatva összefossa a Kossuth teret? A kutyáknál van ilyen kutyagumi felszedő zacskó, csakhogy a LIBÁKNÁL az ürülékük olyan híg, mint a LIBAFOS. Hogyan kell felszedni tehát a LIBAFOST a Kossuth térről, ha lecsöppen? Van-e valami ilyen rákötözhető, nadrág szerű valami, hogy a Kossuth téren abba fosson a LIBA? Kell-e félni attól, hogy a LIBA, ahogy nevelkedik és növekszik, elrepül? Tud-e magától repülni a tenyésztett pecsenyeliba, vagy csak a vadliba, ahogy húz délnek V alakban? Lehet-e csinálni valamit a pecsenyeliba szárnyával, pl. eltörni a szárnyát, vagy levágni a repülő tollait?

Meggyőződésem, hogy ha minden budapesti család vásárolna egy élő libát otthonra, az még a libatartó ágazatot is kihúzná a szarból, alakrom mondani a libafosból. És ha minden család a Kossuth téren sétáltatná a LIBÁJÁT esténként, akkor még az elmaradt fizetnivalókat is hamarosan kifizetné a kormány.


Iniuria non excusat iniuriam

bajussz # 2009.05.26. 20:18

szerintem én akkor sem nevezem majd jogásznak magam, ha egyszer leszakvizsgázok

majd ha olyan helyen dolgozok, és büszke is leszek rá

na majd akkor

Rexor # 2009.05.26. 14:22

Dr. Mohos gartulálok, gyorsan rájöttél a poénra :) Nyereményt majd postán küldjük.

Dr. Mohos Gábor ügyvéd (törölt felhasználó) # 2009.05.26. 13:41

A Ptk. tartalmazza a szerződéskötés szabályait.