jubileumi jutalom közalkalmazottnak mennyi?


Immaculata # 2015.12.18. 07:48

Nincs így. Jár a jutalom, de az esedékességtől számított 3 éven belül. Tehát, ha sokáig nem kéred, akkor elévül.

Ani71 # 2015.12.13. 08:13

1989. július 1-től van folyamatos munkaviszonyom. Mint közalkalmazott 1998. március 1-től vagyok a mai napig. Tavaly volt 25 éve hogy dolgozom, a munkaügyes közölte, hogy nekem nem jár a 25 éves jubileumi pénz, mert megváltozott a munka törvénykönyve. Ez így van?

Ritchie # 2015.12.11. 11:14

1984-től 1992-ig dolgoztam egy vállalatnál, majd áthelyezéssel köztisztviselő lettem 2012-ig.
2009-ben meg is kaptam a 25 éves közszolgálati jogviszonyom utáni jubileumi jutalmat.
2012-ben megszüntették a munkahelyem. Egy év munkanélküli után 2013-tól közalkalmazottként dolgozom jelenleg is.
Ez évben meglett a 30 évem, jár-e a jubileumi jutalom?
Sok szakember azt mondja, hogy jár a jubileumi jutalom, mivel áthelyzéssel mentem a közszolgálatba. Beszereztem az áthelyezésemmel és a 25 éves jubileumi jutalmammal kapcsolatos dokumentumokat.
Ezután a munkáltatóm kérdése, illetve először az enyém, hogy mely jogszabály mely paragrafusában van ez leírva, hogy ezek alapján nekem jár a jubileumi jutalom.

Lyonee # 2015.11.23. 22:21

Erika53
Ha 1992 júl. 1 előtt olyan öregek otthonában dolgoztál, amelyik 1992-ben a kjt. hatálya alá került, akkor az ottani munkaviszonyt közalkalmazotti jogviszonynak kell tekinteni, és nem csak a besorolás szempontjából.

Lyonee # 2015.11.23. 22:15

Irén04
Csak a közalkalmazotti jogviszony megléte az előírás, az lényegtelen, hogy hány helyen és folyamatosan történt-e ez meg.

Irén04 # 2015.11.21. 12:34

Tisztelt Lyonne!

A kérésem 25 éves jubileumi juttatás számításával kapcsolatban van. A juttatáshoz meg vannak az éveim. 1984 óta van munkaviszonyom, mind közalkalmazotti munkaviszony (31év). Mivel munkanélkülin és gyesen is voltam (aminek ideje nem esett a közalkalmazotti jogviszony ideje alá) így azokat az időket kivettem, e számítás alapján ebben az évben ősszel esedékes. Kérdésem, hogy a folyamatosság megszakítása miatt eleshetek-e a juttatástól? A törvényben nem találtam, folytonosságra utaló kitételt. Válaszát köszönöm!

Erika53 # 2015.11.06. 07:42

1981-től egészségügyi végzettségem van. 6,5 évet dolgoztam szakmán kívül,1987 óta idősek otthonában dolgozom,mint nővér.A 35 éves jubileumba beleszámol az összes munkaviszonyom,vagy csak a valóban közalkalmazotti éveim? Mivel 1992-be jelent meg a közalkalmazotti törvény és én ekkor már rég közalkalmazott ként dolgoztam.
Válaszukat köszönöm előre is.
Erika53

Lyonee # 2015.04.21. 15:33

Ha az a 25 év mind közalkalmazotti jogviszony volt, akkor meg KELL adni a 25 éves jubileumi jutalmat.
Nem a munkakör, hanem a jogviszony a lényeg. Ha nem állami óvodában dolgoztál/dolgozol, akkor az nem jelent közalkalmazotti jogviszonyt.
Ha semmi ilyen kizáró ok nincs, akkor viszont megjár. Ne hagyd annyiban!

Kézi-Bébi # 2015.04.20. 04:00

Tisztelt Lyonee!
Bocsánat,valóban el írtam,a 20 az 25 év.Mivel 1990.05.07 én kerültem az Óvodába,mint közalkalmazott.Sajnos azt nem tudom,hogy itt milyen jog szabályok vannak,mivel a vezetőség minden esetben nemleges válasszal elintézi.Mint írtam sok helyen utána néztem,minden hol azt írják,hogy jár,az itteni közalkalmazotti törvény könyvet nem is láttam.Azt még hozzá teszem/Óvónő kolléga nőm meg kapta 5 évvel ezelőtt.Hát ez a nagy dilemma?.

Lyonee # 2015.04.15. 19:21

Feltételezem, hogy a kérdező tudja, hogy mennyi a közalkalmazotti jogviszonya. Régebben a nagyobb üzemeknek saját óvodájuk volt, amelyben való munkavégzés nem jelent közalkalmazotti jogviszonyt.
Kézi-Bébi nem jelentkezett, hogy elírta-e a jogviszonyát, vagy a 25 éves óvodai jogviszonyból miért csak 20 év a közalkalmazotti.

Lyonee # 2015.04.14. 18:56

Nem törölték el, mivel soha nem is járt 20 év közalkalmazotti jogviszony után jubileumi jutalom.

Kézi-Bébi # 2015.04.14. 06:06

Érdeklődni szeretnék.1990.05.07-én kerültem az Óvodába dolgozni mint Dadus.Ez év Májusában lesz 20 éves munka viszonyom mint közalkalmazott.Meg kérdeztem a felettesemet jár e a 20 éves jubileum nekem.Sajnos a válasza nemleges volt vagyis nem jár.Nem értem mi ért illetve mikor törölték ezt el,mert több helyen is utána néztem s ott azt írják,hogy jár.Akkor most mi az igazság.Hová forduljak vagy mit tehetek?Köszönöm válaszát.

vsteve54 # 2015.04.07. 11:07

Üdvözlet!
Jelenleg egy KLIK fenntartású középiskolában dolgozom pedagógusként. A jelenlegi munkahelyemre 1992. 03. 09-én kerültem kikérővel. 1975.08.27-től 1992.03.09-ig nem közalkalmazottként dolgoztam. Ennek ellenére közalkalmazotti jogviszonyom 1975. 08. 27-től számít. A 30 éves jubileumi jutalmat 2005-ben megkaptam.
2015 július 1-el az Intézményt a Katolikus Egyház működteti tovább fenntartóként. Közölték, az új fenntartó nem fizeti a jubileumi jutalmakat, a közalkalmazotti jogviszonyunk megszűnik.
Nekem 2015. augusztus 27-én lenne esedékes a 40 éves jubileumi jutalom. Érdeklődnék, hogy ebben az esetben a jelenlegi fenntartónak kötelessége-e kifizetni a jubileumi jutalmat? Egyáltalán jár-e? (Közalkalmazotti jogviszony megszűnése címen ) Kérem segítségüket. Hol találok erre az esetre vonatkozó törvényt?
Válaszukat megköszönve.

BILOMO # 2015.03.14. 07:48

Üdvözlet! Sajnos, nőként megint hátrányba kerültem. 1987. aug. 16-án kezdtem a pedagógusi pályafutásom, és azóta folyamatosan dolgoztam. Illetve, szültem közben 3 gyermeket, akikkel összesen 8 évig voltam távol a munkából. Most azt írja az adataimhoz a KIR, hogy 21 éves közalkalmazotti jogviszonyom van. Nehogy elérjem a ped. II.-be sorolást, ahhoz ugyanis 27 év kell. Sajnos, nem tudom hol kell utánajárni ezeknek a számításoknak. A 30 éves jubileumi jutalmam jövőre lenne esedékes, azt is megrövidítik a 8 évvel?

tancsika92 # 2015.03.13. 14:35

Üdvözlök Mindenkit!
1972-ben végeztem a Tanító képzőt Nagyenyeden, folyamatosan pedagógusként dolgoztam és dolgozom jelenleg is. 1990-ben áttelepültem Magyarországra, ahol szintén közalkalmazottként folytattam pályámat.A 25 éves munkaviszony után járó jubileumi jutalmat megkaptam. abban az intézményben ahol ma is dolgozom, a 30 és 40 éves jubileumi jutalmat már nem akarják megadni, arra hivatkozva, hogy a munkaviszonyom egy részét Romániában töltöttem.
Kérdésem az lenne, hogy jogosult vagyok a jubileumi jutalomra vagy sem?
Magyar Állampolgár vagyok áttelepülésem óta, VÉGIG KÖZALKALMAZOTTKÉNT DOLGOZTAM, PEDAGÓGUS VAGYOK.
Válaszukat megköszönve, üdvözlettel..

tancsika92 # 2015.03.12. 16:12

Tisztelt Fórumozó!
1972-ben végeztem a Tanító képzőt Nagyenyeden, folyamatosan pedagógusként dolgoztam és dolgozom jelenleg is. 1990-ben áttelepültem Magyarországra, ahol szintén közalkalmazottként folytattam pályámat.A 25 éves munkaviszony után járó jubileumi jutalmat megkaptam. abban az intézményben ahol ma is dolgozom, a 30 és 40 éves jubileumi jutalmat már nem akarják megadni, arra hivatkozva, hogy a munkaviszonyom egy részét Romániában töltöttem.
Kérdésem az lenne, hogy jogosult vagyok a jubileumi jutalomra vagy sem?
Magyar Állampolgár vagyok áttelepülésem óta, VÉGIG KÖZALKALMAZOTTKÉNT DOLGOZTAM, PEDAGÓGUS VAGYOK.

Válaszukat megköszönve, üdvözlettel..

baba3 # 2015.02.01. 19:47

Tisztelt Forumozók!
A következő kérdésben kérek segítséget:jár-e annak a közalkalmazottnak a jubileumi jutalom, aki 3 évet külföldön dolgozott közalkalmazottként?
Köszönöm válaszukat.

Nouri # 2014.10.30. 14:33

40 év utàn kaptam jubileumi juttatàst màsfél havi alapfizetés utàn. Kérdésem, hogy ebböl ugyan ugy be kell-e fizetnem a TB..... stb hozzàjàrulàst, aza összesen 18,5 %-ot?

Ritus68 # 2014.10.22. 14:45

Kedves Fórumozók!
A következő kérdésem lenne: 1987-től egy állami vállalatnál kezdtem dolgozni, egészen 1990-ig, amikor GYES-re mentem, Ez idő alatt megszűnt, jogutód nélkül a vállalat, privatizálták az üzleteket, a központra így nem volt szükség. 1993-tól, (Gyes után)közalkalmazottként dolgozom. Beleszámít-e a 25 éves jubileumi időbe a GYES előtti munkaviszonyom? GYES alatt a munkaviszonyom megvolt. Válaszokat előre is köszönöm!!!

herpichzs # 2014.10.22. 10:27

Kedves Fórumozók! Kérem, aki tud segítsen! 1984. szeptemberben kezdtem dolgozni A SZÁMALK-nál programozóként, ami a rendszerváltáskor Infonet Kft-vé alakult. Innen iskolába mentem dolgozni középiskolai tanárként (ez volt az eredeti végzettségem)1992. szeptemberében. A munkakönyvembe azt írták, hogy áthelyezéssel. A 25 éves jubileumi jutalmamat megkaptam 5 éve. Most, pedig amikor a 30 éves lenne esedékes, azt mondja a fenntartó munkatársa, hogy csak 7 év múlva jár nekem, és a 25 évest is tévedésből adták. Ez valóban így van?

caterina3 # 2014.10.20. 15:41

A következő kérdésre kérnék szépen választ hozzáértőtől.

Lehet-e olyan, hogy a kormányzat egy kiszolgálószervezeténél „fizikai alkalmazott” besorolású garázsmester, aki az 1990-es évek óta (akkor köztisztviselőből átminősítve) közalkalmazott, a 2011. évi CXCIX. számú (a közszolgálati tisztviselőkről szóló) törvény hatálya alá tartozzon? Illetve hogy ezen törvény alapján számolják neki munkaviszonya kezdő időpontját a jubileumi jutalom szempontjából?

Én úgy értelmezem, nem vonatkozhat rá ez a jogszabály, mivel a törvény 1. paragrafusában kormánytisztviselőt és kormányzati ügykezelőt, köztisztviselőt és közszolgálati ügykezelőt említ hatálya alá tartozóként, illetve az 1. számú melléklet az alábbi besorolási osztályokat említi: gyakornok, fogalmazó, tanácsos, vezető tanácsos, főtanácsos, vezető főtanácsos, illetve gyakornok, előadó, főelőadó, főmunkatárs, és ő egyik sem.

Megvétózható-e ilyen alapon a jubileumi jutalom esedékességének megváltoztatása erre a törvényre hivatkozással? (Több évvel későbbre tolták az esedékességét a korábban - a Kjt. alapján számított
  • számított időponthoz képest.) Jól értelmezem-e?
Lyonee # 2014.09.30. 21:58

Mindig jelentőséget tulajdonítottak az áthelyezésnek, ha nem áthelyezéssel engedtek el, annak megvolt az oka!
Az áthelyezés lényege, hogy az előző munkahelyet is úgy kell tekinteni, mintha az új munkáltatónál töltötted volna el. Ez a munkavállalónak volt előnyös, mert nem volt felmentési idő, ez pedig a régi munkáltatónak nem volt érdeke. A 3 fél megegyezését jelentette munkakör, fizetés, szabadság, stb. kérdéseit illetően.
Én minden munkahelyemről áthelyezéssel kerültem az új munkahelyre, pedig az első az MT alá tartozott a többi közalkalmazotti állás volt.
A közös megegyezés inkább most divat. Leginkább akkor, amikor a munkáltató szeretne úgy megszabadulni a dolgozójától, hogy ne kelljen végkielégítést fizetnie.

Bichter # 2014.09.30. 13:56

Kedves Mamamacoka!

Hidd el, hogy nem. Nem volt divat", csak a közös megegyezés.
Nem tulajdonítottak anno jelentőséget neki, csak MOST.

Köszönöm a válaszokat - egy előzetes írásom úgy látom törölve lett!

üdv.

Lyonee # 2014.09.19. 20:04

Bichter!
Jubileumi jutalom csak a közalkalmazotti jogviszony után jár, a munkaviszony után nem. Ha a munkaviszonyból áthelyezéssel kerültél volna közalkalmazottként a kjt. hatálya alá tartozó munkahelyre, akkor az előző munkaviszonyt is közalkalmazottinak kellene tekinteni. Mivel nem ez történt, így a jutalomra még 7 évet várni kell.
A 7 év a besorolásba beleszámít, az 1992.júl. 1 előtti része mindenképpen.
1987-ben még nem volt közalkalmazotti jogviszony, de, ha a munkáltató 1992-ben a kjt. hatálya alá került, akkor a munkaviszony 1992-ben átalakult közalkalmazotti jogviszonnyá, és a '92 júl. 1 előtti munkaviszonyt is közalkalmazotti jogviszonynak kell tekinteni. És nemcsak a besorolás szempontjából. Mint írtad 94-ben munkaviszony szűnt meg, és nem közalkalmazotti jogviszony.

Lyonee # 2014.09.19. 19:31

Kedves newbrian!
Örülök, hogy sikerült a jub.jut.-t megkapni.