Szabadság felmodás


földiklán # 2004.10.07. 16:34

Köszönöm the big cat.
Örülök a biztatásnak. Sajnos a jelzésemre, hogy nem írom alá a közös megegyezést, még mindig nem válaszolt a főnököm, de igazam tudatában már nyugodtabb vagyok. Mégegyszer köszönöm

the big cat # 2004.10.06. 19:03

Mi az hogy!

A munkáltatód jogsétő módon szüntetet mega munakviszonyodat, eljárása jogellenes, a közös megeyezés ugyanis azt jelenti, hogy mindketten akarjátok. Módjában ál rendes felmondással felmondani, de akkor végkielégítés, felmondási jár. nyilván ezt akarja elkerülni. Fordulj azonnal ügyvédhez, az ügyvéd írjon neki egy fenyegető levelet, és ha erre sem tér jobb belátásra pereld be jogellenes munakviszony megszüntetésért.

földiklán # 2004.10.05. 16:28

Sziasztok!
Kérlek segítsetek! Egy Kft-nél dolgozom, -tam. Augusztus 13-án lejárt a gyes. Jelenleg december 22-ig szabin vagyok, de már megkaptam az összes papíromat közös megegyezéses munkaviszony megszüntetéssel, holott a főnököm közölte velem a gyes lejárta után, hogy nem tart igényt rám a továbbiakban. Én mondtam neki, hogy nem írom alá, de még nem kaptam választ. Kérdésem az lenne, hogy élhet-e valamilyen szankcióval vagy nekem van igzam? Előre is köszönöm a válaszokat